Tokna broşür tasarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Tokna broşür tasarım ...

Tokna broşür tasarım
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Tokna broşür tasarım

Alt 27-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

konu başlıgını değiştirmesseniz sevinirim henüz tasarım aşamasında burada gözükmesi pek hoş olmaz sizlerin fikrini almak için koyuyorum.
Tokna broşür tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
* Ön kapak görüntüsünde logonun altına doğru lacivert alanda bilinçlide olsa bir problem var gibi gözüküyor.
* Gemi ve trenin yanyana durması garipsenecek durum olabilir sonuçta dekupesi yapılmış havada görseller..Zeminli olup biraz feather la kenarlanırını yemen daha oturaklı olmasını sağlardı..
* Sunum için ahşap zemini desteklemiyorum.
* Genelinde hoş başarılı bir çalışma tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 27-06-2009 #3
* Ön kapak görüntüsünde logonun altına doğru lacivert alanda bilinçlide olsa bir problem var gibi gözüküyor.
* Gemi ve trenin yanyana durması garipsenecek durum olabilir sonuçta dekupesi yapılmış havada görseller..Zeminli olup biraz feather la kenarlanırını yemen daha oturaklı olmasını sağlardı..
* Sunum için ahşap zemini desteklemiyorum.
* Genelinde hoş başarılı bir çalışma tebrik ederim.
tşk.ler düşünceleriniz benim için değerli kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 27-06-2009 #4
Kullanılan taşıtların yanyana diziliş şekli beni de rahatsız etti.Bunun haricinde çalışma oldukça başarılı.Sayfa düzeni , tipografi, renklerin uyumu vs. çok güzel.Tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
sehbil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sehbil

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2009 #5
elinize sağlık
yalnız ön kapak bakınca gözü çok yoruyor.Nokta logosu emboss şeklinde orda olmasaydı yada gökyüzü deniz taşımacılığı sayfasında zemin olarak olsaydı daha iyi durabilirdi.
Bu mesajdan alıntı yap
davulator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

davulator

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-06-2009 #6
taşıtları azda olsa bi zeminde göstermek şart bence uçuyolar çünkü şuanda. birde kapaktaki logoyu net bi halde kullansanız nasıl olur acaba?
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 27-06-2009 #7
taşıtları azda olsa bi zeminde göstermek şart bence uçuyolar çünkü şuanda. birde kapaktaki logoyu net bi halde kullansanız nasıl olur acaba?
iyi çalışmalar
aslında şu anda cam bir zemin üzerindeler yansımalar o şekilde dikkat ederseniz, en çok sırıtan gemi son olarak gemiye bir halatlarla karaya bağlanmış kenar kısmı kesik kara görüntüsü verebilirim ama o kısıma renklendirme gerekecektir ve bunun kapak görüntüsünde biraz tahribat yaratma olasılığıda var , genelde araç renklerini değiştirdim çok fazla öne çıkmasınlar diye 2. bir renklendirme yeni bir odak noktasına yol açabilir o zaman vurgulamak istediğim noktadan kopabilirm. bakalım Tokna broşür tasarım birşeyler düşüneceğim orayada
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-06-2009 #8
başarılı bir çalışma olmuş bence eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 27-06-2009 #9
Sunum için; bu çalışmada ahşap zemin kullanılmasını ben de hoş bulmadım.
Renkler ve çalışma gayet hoş, ellerinize sağlık.

Tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap
Haloville isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Haloville

Hiç Biri / Balıkesir

Alt 28-06-2009 #10
Selamlar
konunun başlığı işi gölgeliyor Tokna broşür tasarım
Şaka bi yana işin geneli çok güzel. Görsel kullanımı, renk seçimi, tipografi uyumu. Elinize sağlık
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları