Topkapı daki matbaamıza freehand ve photoshop bilen yardımcı graiker aramaktayız

Sonuçlanan İlanlar - Topkapı daki matbaamıza freehand ve photoshop bilen yardımcı graiker aramaktayız ...

Topkapı daki matbaamıza freehand ve photoshop bilen yardımcı graiker aramaktayız
simturel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

simturel

Matbaacı / İstanbul

Alt 14-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Topkapı daki matbaamıza freehand ve photoshop bilen yardımcı graiker aramaktayız .212 493 0550 *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Topkapı daki matbaamıza freehand ve photoshop bilen yardımcı graiker aramaktayız veya Topkapı daki matbaamıza freehand ve photoshop bilen yardımcı graiker aramaktayızsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

halilozarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilozarslan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-10-2010 #3
Mail adresinize Cv ve Portfolyomu gönderdim ilgilenirseniz sevinirim.
ali_akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ali_akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2010 #4
Bay veya bayan diye belirtseniz daha güzel olurdu...
simturel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

simturel

Matbaacı / İstanbul

Alt 15-10-2010 #5
yardımcı bayan grafiker