toplu sayfa çalışması

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - toplu sayfa çalışması ...

toplu sayfa çalışması
isimzis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isimzis

Grafiker / Denizli

toplu sayfa çalışması

Alt 18-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arakadaşlar Illustrator de 86 sayfalık bir çalışma var ama ben onu tek tek çalışmıştım. Toplu bir şekilde sayfaları pDF nasıl yapabilirim. Hatta şimdi öğrenirsem yarına yetiştiricem. toplu sayfa çalışması Yardımcı olan çok sevaba giricek hatta toplu sayfa çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erkannz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkannz

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence sen direk indesingde yeni bir döküman aç 86 sayfalık daha sonra illustaratorde yaptıgın sayfaları tek tek indesing e at ordan da pdf ini yaparsın
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-06-2012 #3
Arakadaşlar Illustrator de 86 sayfalık bir çalışma var ama ben onu tek tek çalışmıştım. Toplu bir şekilde sayfaları pDF nasıl yapabilirim. Hatta şimdi öğrenirsem yarına yetiştiricem. toplu sayfa çalışması Yardımcı olan çok sevaba giricek hatta toplu sayfa çalışması
Bırakın 86 sayfayı, 6 sayfa için bile olsa ID kullanın. Yapmış olduğunuz mantık word'de tasarım yapmak ile aynıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Designerrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designerrr(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2012 #4
ID de 86 sayfalık bir döküman aç ve "File/Place" komutunu kullanarak 86 adet olan ai dosyalarını çağır. Hepsini sırasıyla sayfalara ortala ve pdf olarak kaydet. (Place yaparken "Link" butonu aktif olsun yoksa kasar)

Aynı işlemleri illustratorde de yapabilirsin ama indesign da yapmanı tavsiye ederim.

Place komutuyla çekeren hem dosyalarında yanlışlıkla bozma ihtimali olmaz, hemde bilgisayarın kasılmaz.
Bu mesajdan alıntı yap