Toplu SMS sitesi için ASP kodlayabilecek programcı aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Toplu SMS sitesi için ASP kodlayabilecek programcı aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Başlıkta belirttiğim gibi toplu sms gönderimi için bir web sitesi açmayı düşünüyorum. Üyelik, excel ve text dosyasından Gsm numaralarını çekme ve bunlara tek tek yada toplu sms gönderme ...

alp1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alp1299

Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Başlıkta belirttiğim gibi toplu sms gönderimi için bir web sitesi açmayı düşünüyorum. Üyelik, excel ve text dosyasından Gsm numaralarını çekme ve bunlara tek tek yada toplu sms gönderme fonksiyonları olacak.Gönderilen sms ve numaralar API 'ler ile yurt dışındaki bir firmaya iletilecek. Kullanıcılar kontör satın almak istediklerinde banka hesabı yolu ile ödemelerini yaptıktan sonra ödeme bildirim formu ile bunu bana bildirdiklerinde bende kontörlerini yönetim paneli aracılığı ile yükleyeceğim. Ben kontörleri yurt dışından toplu satın alıyorum fakat müşterilerime satacağım kontörleri benim satın aldığım yerle ilişkilendirmemize gerek yok. Yani örneğin 20000 kontör satın alıyorum. Yönetim panelinden 20000 kontör gireceğim ve isteyenlere dağıttıkça bu 20000 stok sistemindeki gibi düşecek.
Access veritabanı sanıyorum ki kullanışlı olacaktır bu sistem için. Böyle bir web sitesini için ilgilenenlerden fiyat teklifi bekliyorum.

Çok acil!!!
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mavisakalcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavisakalcik

Webmaster / Balıkesir

Alt 24-12-2009 #3
İletişim bilgilerim ulaşırsanız yardımcı ola bilirim.
volkan16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkan16

Webmaster / Bursa

Alt 24-12-2009 #4
merhabalar benimle iletişime geçebilirmisiniz? smsleri hangi firmadan alıyorsunuz merak ettim.

Rawkon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rawkon

Webmaster / İzmir

Alt 24-12-2009 #5
4 yıldır profesyonel olarak ASP ve web developing'le uğraşıyorum.

İletişim için e-mail / msn adresim: *********