Topluluk için yaptığım Takvim çalısması

Afiş Tasarımı - Topluluk için yaptığım Takvim çalısması ...

dennisco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dennisco

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 29-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 30-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
takvim bu haliylede çok hoş duruyor yalnız bunun odasında bir afiş olarakta kullanmak isteyen gencler için resimlerde odtülü arkadaşların yanı sıra takım oyuncularınada ver verebilirsin hem odasına asacak arkadaşlar için daha ilgi çekici olurr..ben bjk li değilim ama takım oyuncularınında olduğu bir takvimi asmak tanımadığım arkadaşların bulunduğu bir takvimi asmaktan daha ilgi çekici gelebirdi..takım oyularının yanı sıra taraftar olarak yine kendi resimlerinizede yer verebilirsiniz. diyorum ben...orda yaşlı iki insan gördüm alnından öpen o sevgiyi anlatıyor galiba ama sana ki bu takvim için uygun bi resim değil gibi geldi bana tabi son karar sizin yine ..elinize ve düşünme gücünüze sağlıkTopluluk için yaptığım Takvim çalısmasıeace1:
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 30-03-2008 #3
birde arkadaşım odtülükartallar yazısında ottülü ve kartallar yazısını biraz ayırsan okumak o kadarda zor olmayacak ...
Bu mesajdan alıntı yap
dennisco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dennisco

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 31-03-2008 #4
Öncelikle eleştirilerin için teşekkür ediyorum.Fotoğraflar topluluğun kendi seçimi oldu.Bu konuda konuştuk ama çeşitli sebepler sunarak beni ikna ettiler..: ) ODTÜLÜKARTALLAR yazısı içinse şunu belirteyim.Topluluk ismi markalaşmış.Yazının fontundan 3 e 4 punto ayarına kadar herşey sabitleşmiş..O kadarda kafa karıştırıcı değil aslında ?
Bu mesajdan alıntı yap
wish isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wish

Grafiker / Bursa

Alt 31-03-2008 #5
bence harika bi çalışama eline saglık süpersin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
topluluk, iin, yaptm, takvim, alsmas