Toptan baskı fıyatı arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Toptan baskı fıyatı arıyorum - Türkiye Geneli ...

RITESAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RITESAN

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Toptan baskı fıyatı arıyorum

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: Merhaba
fırmamıza toptan karvızıt ve tum baskı fıyatları gereklı.tum avrupa ,amerıka ve kanadaya baskı ıhracatı yapıyoruz .lutfen cıddı ve uygun fıyat verecekler uretıler fıyat versınler saygılar.

Rıtesan bılısım sanayı tıc ltd stı

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: BIRKAC GUN KARTVIZITTE

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Toptan baskı fıyatı arıyorum - Türkiye GeneliToptan baskı fıyatı arıyorum - Türkiye GeneliToptan baskı fıyatı arıyorum - Türkiye GeneliToptan baskı fıyatı arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafitunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafitunç(27)

Grafiker / Ankara

Alt 21-01-2013 #3
baskı konusunda iyi fiyat vereceğimden çok eminim. Baskı özelliklerini, adetlerini mail olarak göndermenizi rica ederim

altınorhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altınorhan

Eğitimci / Kayseri

Alt 24-01-2013 #4
bilgi ve iletişim için *********