Toshiba a3 renkli dijital baskı makinesi sakın almayın...

Dijital makineler - Toshiba a3 renkli dijital baskı makinesi sakın almayın... Sponsorlu Bağlantılar Evet arkadaslar copy center için yada müşterinize numune baskı göstermek için siz siz olun sakın Toshiba Renkli Dijital printer almayın pişman olursunuz... Neden diyeceksiniz.... ben Aldım demin satanla ...

narsist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narsist(46)

Grafiker / Hatay

Alt 23-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaslar copy center için yada müşterinize numune baskı göstermek için siz siz olun sakın Toshiba Renkli Dijital printer almayın pişman olursunuz...

Neden diyeceksiniz....

ben Aldım demin satanla da kavga ettim adam banane istersen sat diyo ben düzgün baskı çıkmıyor diyorum bunun baskısı bukadar diyorlar... (ama satarken 50 takla atmışlardı)
Vectör tabanlı baskılar berbat
resimler de contrast fazla
renkler 1-1 değil
en önemlisi İstanbul merkez dahil kimse size doğru dürüst cevap vermiyor sallıyorlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bahadır-canon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadır-canon

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben merak ediyorum canon, xerox, konica minolta varken neden toshiba gibi bir makine aldınız ki.
Bu mesajdan alıntı yap
narsist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narsist(46)

Grafiker / Hatay

Alt 23-01-2009 #3
adamlare öle bi anlattılarki
örnek baskılar getirdiler çok iiidi
gelelim diğer makinalara
saydığınız markalarda 350 gr a baskı yapan (xerox ) hariç hangisi var...
Bu mesajdan alıntı yap
bahadır-canon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadır-canon

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-01-2009 #4
bakın bu piyasayı bu hale getiren xerox'dur şuantüm türkiye'de servis ve malzeme sıkıntısı vardır. dijital baskıda herşeyi gramaja vurursanz böyle sorunlar çıkar. unutmayın yüksek gramaj kağıda baskını birim maliyeti yüksektir. çünkü makinenin parçalarına zarar vermektedir. (drum, fixing v.b.) bence siz elinizdeki makineyi yenisini alırken iyi bir fiyata iade verin.
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 24-01-2009 #5
Xerox ve Canon bir numaralar bu konuda, bu markalar 300 gr mat kuşeye bile basabiliyolar. ekrandaki rengi doğru bir baskı yöntemiyle birebir alabiliyosun... Ben oki'nin printerleriyle 400 gr mat kuşeye bile baskı aldım, biraz zorluyor ama seve seve basıyor.
Sen git toşiba al, olacak iş değil dostum, parayı çöpe atmışın resmen...
Ben olsam yerinde, yeni aldığın bi makine sonuçta, tüketici haklarını araştırıp geri vermek için uğraşmalısın, gerekirse bir avukatla görüş, kanuni yollara başvur, az para değil ki yaa.. yazık günah... geçmiş olsun...
Bu mesajdan alıntı yap
konnac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konnac

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-03-2009 #6
grafiker ve reklamcı xerox dc12 den şaşmamalı
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
almayand#305n, almayin, baskand#305, baski, dijital, makinesi, renkli, sakand#305n, sakin, toshiba