Tosttçu Kuzeenim için el broşürü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Tosttçu Kuzeenim için el broşürü ...

sinanuney isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinanuney

Fotoğrafçı / Aydın

Alt 13-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

EsnkL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsnkL

Bilg. Teknikeri / Afyonkarahisar

Alt 18-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel olmus ellerıne emegıne saglık
Bu mesajdan alıntı yap
aomeroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aomeroglu

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2015 #3
Süper, ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
b3krkdk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b3krkdk

Grafiker / Ankara

Alt 27-11-2015 #4
Meshur değil de Meşhur olması gerekiyor sanki. Onun dışında neden 2 tane ayran görseli var çalışmada ayran için hazırlanmadı herhalde bu broşür 1 tane ayran görseli yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca ayran görseli üzerinde yeşil bi nokta bulunmaktadır temizlerken bu detay gözden mi kaçtı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2015 #5
Elinize sağlık, "meşhur" olmalı evet... Tosttçu Kuzeenim için el broşürü Ayranla tostun perspektifleri farklı aslında bu görüntü hareket katabilirdi ancak masa örtüsü yüzünden tostunuz ve ayranınız havada kalmış ki, masa bunu hata gibi gösteriyor. Bir de amblemdeki yıldızları atsanız mı? Böyle daha çok amerikanvari bir havası olmuş... 2. ayranı atıp patatesi büyütme gibi yollar deneyebilirsiniz... "müşterim sonradan koy dediği için sonradan yerleştirdim..." diyecekseniz gibi geldi, bakarken, pek gariban kalmışlar önde olmalarına rağmen. Bir de 4 lira olan ayran değil sanki, az kafa karıştırıcı. Ama genel olarak beğendiğimi de ifade edeyim, ellerinize sağlık, yeniden dokunuş her şeyi halleder. taaa 8. aydan kalmış konu geç kalmışım ama biraz.
Bu mesajdan alıntı yap