Totem tabela çalışmalarım

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Totem tabela çalışmalarım ...

Over Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Over Design

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba AĞAOĞLU ALIŞVERİŞ MERKEZİ için yaptığım totem tabela çalışmalarım. Yorumlarınızı bekliyorum:wink: 2 side daha pilot aşamasında olduğu için daha bitmiş halde değildir bu yüzden marka görsellerini jpg olarak kullanmak zorunda kaldım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yasin_0812 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasin_0812(29)

Grafiker / Ankara

Alt 24-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dikkatimi çeken bi şey oldu tabelanın ayakları ile üst kısmının perspektifi bozuk üst kısmı düz ayaklar ise yan duruyor...
Bu mesajdan alıntı yap

Over Design

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2010 #3
Aslında bunu bende merak ediyorum İlustrator ın marifeti öyle gibi görünüyo ama sadece gövdesi oysaki hepsinin açısı aynı -16
Bu mesajdan alıntı yap
onerim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onerim

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2010 #4
Çok çalışmanız lazım, perspektif hataları ile dolu..Ayrıca jpg çalışmalarda bile logoların kenarındaki beyazlıkları silmelisiniz. Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

Over Design

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2010 #5
Çok çalışmanız lazım, perspektif hataları ile dolu..Ayrıca jpg çalışmalarda bile logoların kenarındaki beyazlıkları silmelisiniz. Kolay gelsin...
Bu formu bir süredir takip etmekteyim. Yani şunu anlamıyorum hep çalışmaların orasından burasından hata aranmakta şimdiye kadar sadece benim değil diğer kişilerinde yaptıkları çalışmalara olumlu tepkiler verildiğini pek görmedim. Bu burun kıvırma hastalığı nerden geliyor? Bu tartışılır ama genelde -iyi veya kötü- büyük oranda olmayacak hatalar söylenmiş. Ayrıca şunuda belirtiğim o beyaz yerler özellikle istendi ve çalışmalarımda ''matematiksel olarak'' bir hata yoktur.
Bu mesajdan alıntı yap
serigrafici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serigrafici

Baskıcı / Şanlı urfa

C:\Documents and Settings\Meva\Desktop\AĞAOĞLU.jpg

Alt 18-11-2010 #6
kardeş bu da bi b fikir bunada bi gözat isten bo bıraılan yerler diğer yazılrı yerleştirecektim artk onuda sen yaparsın :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 18-11-2010 #7
Bu formu bir süredir takip etmekteyim. Yani şunu anlamıyorum hep çalışmaların orasından burasından hata aranmakta şimdiye kadar sadece benim değil diğer kişilerinde yaptıkları çalışmalara olumlu tepkiler verildiğini pek görmedim. Bu burun kıvırma hastalığı nerden geliyor? Bu tartışılır ama genelde -iyi veya kötü- büyük oranda olmayacak hatalar söylenmiş. Ayrıca şunuda belirtiğim o beyaz yerler özellikle istendi ve çalışmalarımda ''matematiksel olarak'' bir hata yoktur.
Bu Forumun Amacı " İnsanlar Paylaşımlarını Yapar, Bizde Burada Paylaşımı Yapan Kişinin Çalışmasına Yorum Yaparız. Sen Müşteriye Böyle Gidersen Müşteriyi Kaybedersin. Biz Burda Bunu Engellemek İçin Hatalarını Söylüyoruz. "

Saygılarımla Mersinli33

Bu mesajdan alıntı yap
keskin3858 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keskin3858

Bilg. Teknikeri / Kayseri

Alt 21-01-2011 #8
mersinli33 arkadasa katılıyorum birde matematiksel hatam yok demissin ona guldum arkadasım persfectif durusta nasıl oluyorda logolarının iki yana uzaklıgı aynı oluyor acıklarmısın bir tarafın bir taraftan daha kısa gozukmesi lazım cunku giderek uzaklasıyor ve kuculuyor. Bizde kediye kedi denir Totem tabela çalışmalarım iyiyse zaten iyi deriz kotuysede artık bunu hazmedeceksin cunku sen paylasım yaptın ve yorumu sen istiyorsun. en son fikrimide belirteyim. hic gercekci degil cizimler acı ama gercek Totem tabela çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
prometheus2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2011 #9
Bence buradaki insanlar nekadar cok hata bulurlarsa okadar iyidir,ya yapılan hataları is bittikten sonra musteri gorurse dahamı iyi olur.profesyonel bir tasarımcı yaptıgı isi noktalamadan once mumkun oldugu kadar cok kisinin gorusune basvurur.burada isleri elimden geldigince takip ediyorum ornegin dun bir iste cok basit bir hata gordum i yerine ı yazılmıs.bunu bizim gormemiz bence iyi oldu,dusunsenize musteri size bir is veriyor i yerine ı yazıyorsunuz ve bu yazı kocaman! saatlerce calısıyorsunuz ve gozden kacıyor.karsı tarafta nasıl bir etki bırakır bu?bu hataları donem donem hepimiz yapıyoruz.sonuc olarak;bırak kim nasıl elestirirse elestirsin bu senin faydana olacaktır.kimse kimseyi asaglamıyor neticede sadece gorus beyan ediyor.daha profesyonel yaklasman lazım..Bu elestiriler uzerine, simdi yeni bir calısma yapacaksın ve o zaman iki isi yanyana koyunca anlıyacaksın.basarılar..
Bu mesajdan alıntı yap