Toy Grafikere Sahip Çıkalım

Photoshop Dersleri - Toy Grafikere Sahip Çıkalım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, photoshop hep eksik yanım gibi gelmiştir. Elimden geldiğince bu eksiğimi kapatıp öğrenmek istiyorum. Fakat site üzerinde yaptığım aramalara rağmen sorumun tam cevabını bulamadım. Belkide ben beceremedim ...

echoess34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

echoess34

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Dosya23

Alt 04-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba, photoshop hep eksik yanım gibi gelmiştir. Elimden geldiğince bu eksiğimi kapatıp öğrenmek istiyorum. Fakat site üzerinde yaptığım aramalara rağmen sorumun tam cevabını bulamadım. Belkide ben beceremedim Toy Grafikere Sahip Çıkalım

'Photoshop hakkında en ufak bir tecrübem yok.'
Hangi sürümden başlamalıyım? (cs2 3 4 5)
İngilizcem orta seviyede. Sizce dil olarak TR mi ING mi seçmeliyim ?

Photoshop elimde olmadığı için yorumlarınızı dikkate alarak edineceğim. Şimdiden teşekkür ederim. Kafanızı şişirdiysem bu konudaki cahilliğime verin. İyi çalışmalar Toy Grafikere Sahip Çıkalım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

shutterstock isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shutterstock

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cs6 dan başla internette var google ararsan bulursun ayrıca kesinlikle ingilizce kullan
Bu mesajdan alıntı yap
-eliferdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

-eliferdem

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2013 #3
Kurslara gitme şansınız yoksa Photoshop CS6 dan ve ing olarak int.teki basit videolardan uygulama yaparak (kurcalaya kurcalaya) öğrenmenizi tavsiye ederim. (Photoshopta göz rengi değiştirme, dekupe yapma, yazı yazma, rötüş... vs.) daha kolay ve eğlenceli olur hem yaptıgınızı gördükçe gaza gelirsiniz Toy Grafikere Sahip Çıkalım takıldığınız yerlerde sorarsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 04-06-2013 #4
.... İyi çalışmalar Toy Grafikere Sahip Çıkalım
Yolun başındasınız. Bırakın bu işleri daha modernize 3D programlara yönelin.
Bu mesajdan alıntı yap
grafyozzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafyozzy(25)

Baskıcı / Bursa

Alt 05-06-2013 #5
aynen eğer öğrenmek için kuracam diyorsan 3D programlar öğrenmeni tavsiye ederim ve kesinlikle ing. kullan.
Bu mesajdan alıntı yap
echoess34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

echoess34

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 06-06-2013 #6
Herkese çok teşekkür ederim ilginiz ve yorumlarınızdan ötürü. İşi size yıkmış olacağım yine ama, bilen insanlar sizlersiniz neticede ne önerebilirsiniz 3D program olarak ?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-06-2013 #7
Herkese çok teşekkür ederim ilginiz ve yorumlarınızdan ötürü. İşi size yıkmış olacağım yine ama, bilen insanlar sizlersiniz neticede ne önerebilirsiniz 3D program olarak ?
Zevkinize ne kalmışsa, ilgi alanlarınıza göre işten sıkılmadan devam edebileceğiniz, işi zevk ile yaparken para kazanabileceğiniz tüm programlar olabilir. Ben derim Cinema 4D, başkası 3Dmax der, başkası Rhinoceros der, başkası Autocad der...kullanım alanlarına göre, yapmak istediklerinize göre, kazanmak istediklerinize ve en önemlisi öğrenme yetinize göre değişir.

kararı programları, uygulamalarını, yapılabilecekleri, yapılanları, sektörü inceleyerek siz karar vermelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
grafyozzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafyozzy(25)

Baskıcı / Bursa

Alt 09-06-2013 #8
bence 3dsmax la başla bende onunla başladım amatör olarak bir kaç bişeyler çizdim biraz daha ilerlettim ortaya güzel şeyler çıkmaya başladı zamanla zevk almaya başlıyorsun Toy Grafikere Sahip Çıkalım
Bu mesajdan alıntı yap