tpa logo çalışması

Logo Tasarımları - tpa logo çalışması Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınızı bekliyorum arkadaslar...

tpa logo çalışması
dethroned isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dethroned(34)

Grafiker / İstanbul

tpa logo çalışması

Alt 20-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum arkadaslar

tpa logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mutis99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutis99

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel çalışma sade ve başarılı. basit
Bu mesajdan alıntı yap

dethroned(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2010 #3
yorumun için teşekkür ederim tpa logo çalışması

yoruma değer bi çalışma degilmi yani :S
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-01-2010 #4
tpa logo çalışması

tpa logo çalışması

Sizin çalışmanızı da göz önünde bulundurursak bu 3 logo birbirine benzemiyor diyemeyeceğiz sanırım.
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2010 #5
tpa logo çalışması

tpa logo çalışması

Sizin çalışmanızı da göz önünde bulundurursak bu 3 logo birbirine benzemiyor diyemeyeceğiz sanırım.
İyi çalışmalar.
çok çok iyi biri tespit teşekkürler paylaşım için
Bu mesajdan alıntı yap

dethroned(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2010 #6
yuh artık yanı bu kadar olmaz ya yani işim gucum yok bi tasarım yapacam tpa diye googla da aratıracam ondan sonrada hı böyle yapmıs bu adamlar tpa yı diyip direk ona benzer birseyler yapacagım bumu yani yaklasımınız sonra bıde onu kendı calısmam gibi aktaracam size yok böyle bı düsünce bu logonun eskizleride elimde internetten tpa diye logo arastırarak o logoyu çizen adam ne grafikerdir ne de adamdır böyle bi olayıda kabul etmıyorum

bi dahada buraya tasarım yayınlamam insanın siniri bozuluyor mıllet nerden neler cıkartıyor cok sacma olaylar bunlar resmen hırsız damgası yapıstırdılar suna bak ayıp ya ayıp diyecek birsey bulamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-01-2010 #7
bi dahada buraya tasarım yayınlamam insanın siniri bozuluyor mıllet nerden neler cıkartıyor cok sacma olaylar bunlar resmen hırsız damgası yapıstırdılar suna bak ayıp ya ayıp diyecek birsey bulamıyorum
Öncelikle bu uslüp kendini "haklı" gören birinin uslubu olmamalı.
Yazdığım cümleyi tekrar okumanıza da yardımcı olayım müsadenizle.

"Sizin çalışmanızı da göz önünde bulundurursak bu 3 logo birbirine benzemiyor diyemeyeceğiz sanırım.
İyi çalışmalar."

Bu cümlenin içinde ne "hırsız" kelimesi geçiyor ne de onu ima eden bir başka kelime.Alınganlığınızın ölçüsü bu derece şiddetli olmamalı.Ben sadece "bunun altında üstünde bir şey aramaya bile gerek duymadan" tasarımların birbirine benzediğini söyledim.
Sizin sarf ettiğiniz tüm sözleri üstüme bile almıyor, grafik tasarım dünyasında "haklı" çığırlar açmanızı diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 25-01-2010 #8
yuh artık yanı bu kadar olmaz ya yani işim gucum yok bi tasarım yapacam tpa diye googla da aratıracam ondan sonrada hı böyle yapmıs bu adamlar tpa yı diyip direk ona benzer birseyler yapacagım bumu yani yaklasımınız sonra bıde onu kendı calısmam gibi aktaracam size yok böyle bı düsünce bu logonun eskizleride elimde internetten tpa diye logo arastırarak o logoyu çizen adam ne grafikerdir ne de adamdır böyle bi olayıda kabul etmıyorum
Arkadaşım benzerlik olur tamamda bu kadar benzerlik olmaz kendini daha fazla yorma kendini haklı çıkarmak için tamam mı?

Burada çalıntı tasarım paylaştıktan sonra hiç paylaşım yapma burda insanlar nasıl çalıntı tasarımı buluyorsa yaptığın müşterinde bulacaktırki yarın senin başın ağrıyacak bizim değil biz burda yapıcı oluyoruz insanların yanlışlarını burada çabucak söylüyoruz ve çözebiliyoruz o arkadaşlarımızda yanlışını düzeltsin diye sen yanlışa yanlış dersen sen bilirsin hayat senin hayatın.
Bu mesajdan alıntı yap

dethroned(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2010 #9
Arkadaşım benzerlik olur tamamda bu kadar benzerlik olmaz kendini daha fazla yorma kendini haklı çıkarmak için tamam mı?

Burada çalıntı tasarım paylaştıktan sonra hiç paylaşım yapma burda insanlar nasıl çalıntı tasarımı buluyorsa yaptığın müşterinde bulacaktırki yarın senin başın ağrıyacak bizim değil biz burda yapıcı oluyoruz insanların yanlışlarını burada çabucak söylüyoruz ve çözebiliyoruz o arkadaşlarımızda yanlışını düzeltsin diye sen yanlışa yanlış dersen sen bilirsin hayat senin hayatın.
kardewsım anlatamıyorum heralde it gibi çalıstık ıkı kısı bu logo için çalıstık delı gıbı ne çalıntısından bahsedıyorsunuz görmedıgınız ıcın atıp tutmak kolay ama grafikerim diye gecınen adam böyle birsey yaparsa o zaten grafiker degıldır böyle birseyı ben baskasının tasarımına yorum yaparken bıle aramıyorum bunu arayan ınsan bunu yapan insandır bence ayıptır bu baskada bırsey degıl

Öncelikle bu uslüp kendini "haklı" gören birinin uslubu olmamalı.
Yazdığım cümleyi tekrar okumanıza da yardımcı olayım müsadenizle.

"Sizin çalışmanızı da göz önünde bulundurursak bu 3 logo birbirine benzemiyor diyemeyeceğiz sanırım.
İyi çalışmalar."

Bu cümlenin içinde ne "hırsız" kelimesi geçiyor ne de onu ima eden bir başka kelime.Alınganlığınızın ölçüsü bu derece şiddetli olmamalı.Ben sadece "bunun altında üstünde bir şey aramaya bile gerek duymadan" tasarımların birbirine benzediğini söyledim.
Sizin sarf ettiğiniz tüm sözleri üstüme bile almıyor, grafik tasarım dünyasında "haklı" çığırlar açmanızı diliyorum.
üstad bak hırsız kelimesi gecmıyor olabılır ama ima etmeye calsıtıgın seyde budur bu tasarıma bakarak ben bu tasarımı yapmıs isem bu hırsızlıktır bende hırsızlık yapmadıgımı anlatmaya calısıyorum bu sekılde bı suclamayalada karsılasırsam benımde tepkim bu olur haliylede sinirlenirim neyse kımseye bırsey acıklamaya gerek duymuyorum bundan sonra ben kendımı bılıyorum insanlar tasarım hakkında yorum yapacagına acaba bunu nerden calmıs zihniyetiyle yorum yapmaya gelıyorsa bundan sonrada ben buraya tasarım fılan paylasmam
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 25-01-2010 #10
kardewsım anlatamıyorum heralde it gibi çalıstık ıkı kısı bu logo için çalıstık delı gıbı ne çalıntısından bahsedıyorsunuz görmedıgınız ıcın atıp tutmak kolay ama grafikerim diye gecınen adam böyle birsey yaparsa o zaten grafiker degıldır böyle birseyı ben baskasının tasarımına yorum yaparken bıle aramıyorum bunu arayan ınsan bunu yapan insandır bence ayıptır bu baskada bırsey degıl
Bak güzel kardeşim (it gibi) Bu kendine tabir ettiğin nasıl bir kelimedir sözcüktür bunu yakıştıramadım bir ikincisi bunu yapmak o kadar zor bir şey değil bana göre 15 dakikada oluşturulacak bir logo tabi bana göre yok eskiz çizme yok anlam katma gibi bir logoya benzemiyor birebir aynısını yapmıssın demiyoruz ama fazla esinlenmişsin diyoruz.

Sen tamamen kendin düşünüp yapmış olsan hırsızlık suçlamasını ağzına bile almazdın ve bir çok laf kalabalığı yapmazdın vede bir daha tasarım paylaşmıcam terimleriyle laf cambazlığı yapmazdın senin gibi bu grafik piyasasında çok insan var senlede uğraşamacım güzel arkadaşım ne yazarsan yaz cevap ta yazmıcam ama şunu bil bu yolda gidersen hiçbiryere ulaşamassın sana hayatında başarılar dileyim yinede bentpa logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları