tr.gg sitesi Yardım?

Web Tasarımı - tr.gg sitesi Yardım? ...

tr.gg sitesi Yardım?
hocaz53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hocaz53

Grafiker / İstanbul

tr.gg sitesi Yardım?

Alt 02-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tr.gg Sitesi Görsel Eyitim Seti Yapabilecek olan
Küçük Basit Bişey
Sadece Css Kodlarını Kullanmayı Dillerini Öğrenmek İstiyorum...:sleepy::sadsmile::sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wusiv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wusiv

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://www.fatihhayrioglu.com/dokumanlar/CSS_GIRIS.zip (CSS KİTABI bedava PDF formatlı)
+Dreamweaver veya Frontpage
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 02-02-2010 #3
tr.gg ile zaman kaybetmek yerine size tavsiyem 30-40 tl verip host domain almanız ve joomla yada drupal ögrenerek - ki tr.gg ile kaybettiginiz zamana eş degerdir mutlaka- ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz...

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
herbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

herbi

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-02-2010 #4
sayın el chacho arkadaşım dediğiniz doğru tr.gg ile vakit ayıracağıma hotst domain alır orda işimi yaparım fakat orda nasıl kodları taşıyacağımızı falan onu nasıl yaparız kafama takılıyo eyer yardım ederseniz hemen alırım beraber başlarız inş tr.gg sitesi Yardım? sitem için yapmış olduğum bir tasarımda var fakat kodlayamadım daha teşekür ederim tr.gg sitesi Yardım?
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 07-02-2010 #5
http://www.fatihhayrioglu.com/dokumanlar/CSS_GIRIS.zip (CSS KİTABI bedava PDF formatlı)
+Dreamweaver veya Frontpage

Ne tasarımı yaptıgını bilmiyorum ki kardeş tr.gg sitesi Yardım? sana tavsiyem css ve xhtml ögrenmen ilk aşama için gerisi mutlaka gelecektir tr.gg sitesi Yardım?
Bu mesajdan alıntı yap
hocaz53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hocaz53

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2010 #6
Ne tasarımı yaptıgını bilmiyorum ki kardeş tr.gg sitesi Yardım? sana tavsiyem css ve xhtml ögrenmen ilk aşama için gerisi mutlaka gelecektir tr.gg sitesi Yardım?

tr.gg sitesi Hocaz53 - anasayfa bu kadarcık yapabiliyom fotoshopda ama gerisi yok :S
Bu mesajdan alıntı yap