Trabzon İl Özel İdaresi (Lütfen yorum yazın. Çok ihtiyacım var)

Logo Tasarımları - Trabzon İl Özel İdaresi (Lütfen yorum yazın. Çok ihtiyacım var) Sponsorlu Bağlantılar Trabzon İl Özel İdaresi için planlanan logo henüz çalışma aşamasında. Bu nedenle yorumlarınıza çok ihtiyacım var... Yardımcı olursanız sevinirim......

serdalsahin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdalsahin61

Grafiker / Trabzon

Alt 06-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Trabzon İl Özel İdaresi için planlanan logo henüz çalışma aşamasında. Bu nedenle yorumlarınıza çok ihtiyacım var... Yardımcı olursanız sevinirim...Trabzon İl Özel İdaresi (Lütfen yorum yazın. Çok ihtiyacım var)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 06-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
abi süper olmuş ya mükemmel
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
sentezboyut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentezboyut(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2008 #3
Trabzon denilince ilk akla gelen kemençe midir? Eğer öyleyse başka aklan gelenler de olmalı. Mesela Hamsi, Trabzonspor vs. Ama o zaman da herhangi bir köy veya ilçenin dernek logosuna benzer. Bu logo bi devlet dairesine ait olduğu için etnik bi simge bulunmamalı. İlla olması isteniyorsa başka. Ayrıca kullandığın grafiklerin biraz daha baskıya uygun olması gerekir. Biraz daha sadeleştir. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 06-05-2008 #4
birincisi kemençe karadenizde her bir şeyde kullanılıyor. rizeliyim biliyorum. daha başka bişeyler kullan. ama illa kemençe kullanacam diyorsan resimsel bir görünümde koyma kemençeyi sitilize et derim. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
pacp10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2008 #5
Trabzon İl Özel İdaresi için yapılan logo daha ağır olmalı diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
serdalsahin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdalsahin61

Grafiker / Trabzon

Alt 06-05-2008 #6
birincisi kemençe karadenizde her bir şeyde kullanılıyor. rizeliyim biliyorum. daha başka bişeyler kullan. ama illa kemençe kullanacam diyorsan resimsel bir görünümde koyma kemençeyi sitilize et derim. kolay gelsin
Kemençe ve yay zaten vektörel bi çizim... Resimsel'den kasıt nedir anlayamadım. Açarsan sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 06-05-2008 #7
Kemençe ve yay zaten vektörel bi çizim... Resimsel'den kasıt nedir anlayamadım. Açarsan sevinirim...
yani fotografik görüntüyü kastediyorum. her ayrıntı görünmesin sitilize et. yani kemençeyi algılatabilecek çizgileri kullanarak yeniden tasarla. renkleri kullanma. mesela örnek olarak görmek istiyorsan. benim konularımdan biri olan bir seyehat acentesine yapmış olduğum logodaki kırlangıça bak. sitilizeden kastım o. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
ahmet-i-nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet-i-nur

Grafiker / Yurtdışı

Alt 06-05-2008 #8
kesime girecek logo tasarlamanı kasdetmiş arkadaşlar renkli folyoları düşün ama dersinki yok ben böyle beğendirecem sonuçta olmaz diye birşey yok baskes yapılır ama oda ne kadar sağlıklı olur bilemem
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 06-05-2008 #9
tamamen arkadaşların yorumları doğrudur.
logo bu olamaz.
olasada il özel idaresine uymaz.
daha farklı denemelisin...
iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
neclaaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neclaaa

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 19-04-2011 #10
merhaba arkadaşlar acil yardım istiyorum.crection GT 900 PLOTTER KESİCİ MAKİNAMIZ ÇALIŞMIYOR.SÜRÜCÜYÜ TEKRRA YÜKLEMEM GEREKLİ AMA ELİMDE MEVCUT DEGİL.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cok, ihtiyacım, lütfen, trabzon, var, yazın, İdaresi, yorum, özel