Trabzon Tanıtım Broşürü İngilizce

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Trabzon Tanıtım Broşürü İngilizce ...

Like Tree1Likes
  • 1 Post By mecbey

mecbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecbey

Grafiker / Trabzon

Alt 14-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dil okulundan bir arkadaşımıza ödev çalışması olarak yapmıştık (baskısı da yapıldı)
üç parça olarak katlanıyor

divaneyim61 bunu beğendi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
antitasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antitasarim

Grafiker / Muğla

Alt 14-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tanıtım ile ilgili yapılan çalışmalara göz atmalısın. Kültür bakanlığı sitesine gir göz at fikir oluşur. Görsel bir yanı yok. Üzgünüm.
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 14-01-2009 #3
fazlaca karmaşa olmuş bence fonu tek renk mavi yapıp imajların çerçevelerini borda yapsaydın, trabzon logosunu da fonda değilde belli başlı yerlerde kullansaydın daha iyi olurdu
bir trabzonlu olarak düşüncelerim bu yönde Trabzon Tanıtım Broşürü İngilizce
Bu mesajdan alıntı yap
schwarzmadchen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

schwarzmadchen(26)

Grafiker / Bilecik

Alt 14-01-2009 #4
renkler kötü, font kötü, çok karmaşık ve dağınık.ayrıca zemine opacitysini azaltarak koyduğun çalma trabzon logosu çalışmayı dahada kötü göstermiş.daha sade renkler kullanarak bi çalışma yaparsan daha hoş olucağından eminim.tekrar gözden geçirmende fayda var.
Bu mesajdan alıntı yap
mecbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecbey

Grafiker / Trabzon

Alt 14-01-2009 #5
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar basıldı ayrıca profosyonel bir çalışma isteği yapılmadı, zemin rengi özel olarak istendi, fazla zaman verilmedi durum ancak bu kadar çıktı.

antitasarım arkadaşım görüşlerin için ayrıca teşekkürler üzgün olmanı gerektirecek bir durum yok, ya da benim açımdan yok desek daha doğru bir ifade olacak

bugün tekrar eden o sert eleştirin üzerine, nick olarak kullandığın kelime ile yorumlarının tesadüfen örtüşmediğini farkettim

tasarım dallarının tamamını " yalamış yutmuş " gibi bir portre canlandığı için gözümde bir de antitasarımın'ın bizimle paylaştığı eserlere bir göz atayım dedim, bir de ne göremeyim Trabzon Tanıtım Broşürü İngilizce hiç bir şey

kıymetli kardeşim eleştirmek güzeldir, gelişmek için derde deva diyebiliriz. Amma velakin eleştirdiğin insanları felç edersen bir daha çalışamazlar ki, biraz daha şuh ol ki o kişinin de tasarım için eli mause'a tekrar gidebilsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
brosuru, ingilizce, tanitim, trabzon