trace bitmap ile resmi vektöre çevirmek. - videol anlatım

Corel Draw Dersleri - trace bitmap ile resmi vektöre çevirmek. - videol anlatım ...

selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 22-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

osman ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osman ala

Yrd. Grafiker / Tekirdağ

Alt 13-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hocam bu değerli bilgi için çok teşekkrüler. benim gibi acemiler için çok faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz. sağolun. yalnız özellikle acemiler veya yeni öğrenenler yani programa tam hakim olmayanlar için, programın farklı evrsiyonlarını kullananlar için daha net anlaşılabilmesi için videoyu sesli anlatımlı veya her hareketi sırayla ayzarak anlatsanız benim gibi acemilerin harcadığınız emekten faydalanma olasılığı daha yüksek olacaktır. ayrıca cursorunuz çok hızlı dolaşmayıp işlemleri yaparken seçenekelr üzerinde azıcık dursa olmaz mı?
çok şey mi istedim?
eğer videoyu çektiğiniz screen capture programında ses akydetme yoksa veya ses kaydetme ayarlarını bulamadıysanız o konuda gerek program gönderme ve gerekse ses kayıt ayarlarını seve seve size ulaştırabilirim. teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 13-05-2013 #3
hocam bu değerli bilgi için çok teşekkrüler. benim gibi acemiler için çok faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz. sağolun. yalnız özellikle acemiler veya yeni öğrenenler yani programa tam hakim olmayanlar için, programın farklı evrsiyonlarını kullananlar için daha net anlaşılabilmesi için videoyu sesli anlatımlı veya her hareketi sırayla ayzarak anlatsanız benim gibi acemilerin harcadığınız emekten faydalanma olasılığı daha yüksek olacaktır. ayrıca cursorunuz çok hızlı dolaşmayıp işlemleri yaparken seçenekelr üzerinde azıcık dursa olmaz mı?
çok şey mi istedim?
eğer videoyu çektiğiniz screen capture programında ses akydetme yoksa veya ses kaydetme ayarlarını bulamadıysanız o konuda gerek program gönderme ve gerekse ses kayıt ayarlarını seve seve size ulaştırabilirim. teşekkürler...
Bundan sonraki çalışmalarımızda daha net bir anlatım dili kullanılacaktır. bahsettiğiniz şeyler nazarımızda birer istek değildir. Aksine bize yardımcı oluyorsunuz nasıl anlatılması gerektiği konusunda. Teşekkür bizden.
Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
osman ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osman ala

Yrd. Grafiker / Tekirdağ

Alt 16-05-2013 #4
teşekkürler. minnettarım...
Bu mesajdan alıntı yap