Track Motion Kalite Düşmesi

After Effects - Track Motion Kalite Düşmesi ...

offguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

offguard

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar herkese merhabe aranıza yeni katıldım,

Aktüel kamera ile çektiğim görünte oluşan hafif titremeleri gidermek için track motion ile stabilze ettim ve çerçeveye oturtmak için hafif büyüttüm,bu çok hafif büyükmede bile belirgin pixellenmeler oluştu,görüntü kalitesini nasıl en iyi şekilde koruyabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

delicambo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delicambo

Eğitimci / Ankara

Alt 24-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
6 gün olmuş cevap yok. sorun çözüldü mü? videoyu stabilize ettikten sonra render işlemini hangi codec ile yapıyorsunuz? atıyorum dvd kalitesinde (mpg-2 codeci ile sıkıştırılmış bir mpg dosyası diyelim) bir videoyu stabilize edip daha sonra yine aynı uzantıyla ama mpg-1 codeci ile sıkıştırırsanız, çözünürlüğünüz aynı bile olsa sıkıştırma algoritmalarının farklılığı nedeniyle video kaliteniz düşer. biraz daha ayrıntı verirseniz sanırım yardım etmek daha kolay olacak.

kolay gelsin,
sevgiler.
Bu mesajdan alıntı yap