tram - cam deseni. yardım...

Photoshop Dersleri - tram - cam deseni. yardım... Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar photoshopta tram hakkında bana yardımcı olabilecek arkadas varmı. çalıştıgım firmanın ürettiği kabinlere takılan cam kapılara desen oalrak tram yapılacak fakat bir türlü istediğim deseni yakalayamıyorum. resimlere ...

ethic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ethic

Grafiker / Giresun

Alt 19-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar photoshopta tram hakkında bana yardımcı olabilecek arkadas varmı. çalıştıgım firmanın ürettiği kabinlere takılan cam kapılara desen oalrak tram yapılacak fakat bir türlü istediğim deseni yakalayamıyorum. resimlere bakarsanız puntaların gittikçe büyüyüp küçülmesi gerekiyo fakat benim yaptıgımda ise hepsi aynı boyutta oluyo. başka bir teknikle daha yaptım dakat bu seferde dişi tramla erkek tram arasındaki görünüş aynı olmadı

[IMG]tram - cam deseni. yardım...[/IMG]

[IMG]tram - cam deseni. yardım...[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ethic

Grafiker / Giresun

Alt 19-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar dişi tramda siyak kenardan erkek trama kadar beyaz noktalar artalan olacak. erkek tramda ise siyah noktalar sağ tarafa oğru azalan şeklinde olacak..

Ayrıyeten de dişi tram ve erkek tram arasında keskin olmayan fakat belirgin bi görüntü olacak..
Bu mesajdan alıntı yap

ethic

Grafiker / Giresun

Alt 20-09-2008 #3
arkadaşlar yok mu bu konu hakkında bilgisi olan
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cam, deseni, tram, yardım