Tramway yagmur ve şimşek...

Serbest Çalışmalar - Tramway yagmur ve şimşek... ...

genc18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Anlatılcak pek birşey yok aslında efekler yansımalar gokyuzu yagmur sularına objelelerin yansıması şimşekler ve tramway ışığı photoshopta efeklendirilerek yapıldı.Resmin orjinali gunluk guneslik bir havaydi...Yorumlarınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emeğinize sağılık...

olan hatalar: tramvay - eğer yol ıslak o zaman normal olarak üzerine tramvayin gölgesi olmalı.

şimşekler çok fazla... gökyüzu kalabalık oldu:S ... gökyüzü üzerine biraz daha çalışmalısınız.. mesela üst kısmı daha koyu olmalı...yağumurlu hava gökyüzü incelemelisiniz...

bu yağumurlu havada insanlar o kadar rahat yürüyorlarTramway yagmur ve şimşek... koşan ya da şemsiye altında insanlar daha iyi uyum sağalardı
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 16-01-2009 #3
Tramvay gölgesi görünüyor...Ancak kasta'nında dediği gibi insanlar bukadar rahat olmamalı.Kaçışan bikaç insanı dekupe edip ,renk tonlamalarıyla oynayarak ekleyebilirdiniz.Yıldırımlar biraz abartılı, kasta haklı Tramway yagmur ve şimşek...Tramvayın camında da su damlaları ulsa fena olmazdı hani.İlk kademe çalışmaları bazında fena değil...Mantık hatalarına dikkat.Doğayı gözlemleyerek daha başarılı çalışmalar yapmak doğru olur. Örneğin yağmurlu bir havada çekilmiş bir fotoğrafı inceledikten sonra bu çalışmayı yapsaydınız bu mantık hataları olmazdı...Kolay gelsin...

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-01-2009 #4
Tramvay gölgesi görünüyor...Ancak kasta'nında dediği gibi insanlar bukadar rahat olmamalı.Kaçışan bikaç insanı dekupe edip ,renk tonlamalarıyla oynayarak ekleyebilirdiniz.Yıldırımlar biraz abartılı, kasta haklı Tramway yagmur ve şimşek...Tramvayın camında da su damlaları ulsa fena olmazdı hani.İlk kademe çalışmaları bazında fena değil...Mantık hatalarına dikkat.Doğayı gözlemleyerek daha başarılı çalışmalar yapmak doğru olur. Örneğin yağmurlu bir havada çekilmiş bir fotoğrafı inceledikten sonra bu çalışmayı yapsaydınız bu mantık hataları olmazdı...Kolay gelsin...

Saygılar...
evet gölge varTramway yagmur ve şimşek... pardon:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
genc18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #5
Yorumlarınız ve uyarılarınız için çok tesekkurler ama bu benim ilk calısmalarımdan değil paylasmak istedim tesekkur ederim.Ama bir şeye değinmek istedim dedigim gibi guneslik hava fotografiydi...Şemsiyeleri filan koymaya gerek duymadim Yinede yorumlarınız içinn tesekkurler resmin orjinalini bulunca tekrar sizlerle paylasacagim
Bu mesajdan alıntı yap
S40 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

S40(28)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 16-01-2009 #6
emeğinize sağılık...

olan hatalar: tramvay - eğer yol ıslak o zaman normal olarak üzerine tramvayin gölgesi olmalı.

şimşekler çok fazla... gökyüzu kalabalık oldu:S ... gökyüzü üzerine biraz daha çalışmalısınız.. mesela üst kısmı daha koyu olmalı...yağumurlu hava gökyüzü incelemelisiniz...

bu yağumurlu havada insanlar o kadar rahat yürüyorlarTramway yagmur ve şimşek... koşan ya da şemsiye altında insanlar daha iyi uyum sağalardı

"türkçemizi düzgün kullanalım ve de düzenli kullanalım Tramway yagmur ve şimşek..."

hatalar : gökyüzu kalabalık oldu ( şimdi mi Tramway yagmur ve şimşek... )

eğer yol ıslak (EeE ? bu cümlenin sonu nereye varacak ? Tramway yagmur ve şimşek... )

yağumurlu hava gökyüzü incelemelisiniz ( ne demek istediniz anlamadım Tramway yagmur ve şimşek... , üstelik yağumurlu diye bir kelime lugatta yok Tramway yagmur ve şimşek...D)

sağalardı , sağılık : (bunlar da yeni çıktı galiba Tramway yagmur ve şimşek...)

olan hatalar : (birde olmayanı mı var ? Tramway yagmur ve şimşek...)

eğer yol ıslak o zaman normal olarak üzerine tramvayin gölgesi olmalı : ( ben bu cümleyi çözemedim Tramway yagmur ve şimşek... Biri bana anlatsın

Türkçemizi katletmeyelim lütfen .! [[[[ Beni izlemeye devam edin ProByS40 ]]]]

Not: ProByS40 türkçede yok biliyorum Tramway yagmur ve şimşek...

---------------

Çalışmaya geçelim
Bence bu kadar abartılacak şekilde hata yok
Dikkatli bakıldığında zaten tramvayın yansıması var. Biraz daha fazlalaştırılabilir
O insanların üzerine şemsiye koymanada gerek yok
Ani bir yağmur bastırınca insanlar cebinden mi çıkaracak
Neyse tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-01-2009 #7
"türkçemizi düzgün kullanalım ve de düzenli kullanalım "

hatalar : gökyüzu kalabalık oldu ( şimdi mi )

eğer yol ıslak (EeE ? bu cümlenin sonu nereye varacak ? )

yağumurlu hava gökyüzü incelemelisiniz ( ne demek istediniz anlamadım , üstelik yağumurlu diye bir kelime lugatta yok )

sağalardı , sağılık : (bunlar da yeni çıktı galiba )

olan hatalar : (birde olmayanı mı var ? )

eğer yol ıslak o zaman normal olarak üzerine tramvayin gölgesi olmalı : ( ben bu cümleyi çözemedim Biri bana anlatsın

Not: ProByS40 türkçede yok biliyorum

---------------

Çalışmaya geçelim
Dikkatli bakıldığında zaten tramvayın yansıması var. Biraz daha fazlalaştırılabilir
Neyse tebrikler
Kasta yabancı uyruklu bir arkadaşımızdır. Sanırım bu ayrıntıyı belirtince neden böyle konuştuğunu anlarsınız.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
S40 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

S40(28)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 16-01-2009 #8
onunda türkçeyi düzgün kullanalım şeklinde bir ifadesi olmuştu
bende ona öğretiyorum
merak etmeyin Tramway yagmur ve şimşek...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-01-2009 #9
bende ona öğretiyorum
Ben onu değilde alaycı tavrınızdan ne zaman vazgeçeceğinizi merak etmeye başladım...

Bilginize...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 16-01-2009 #10
"türkçemizi düzgün kullanalım ve de düzenli kullanalım Tramway yagmur ve şimşek..."

hatalar : gökyüzu kalabalık oldu ( şimdi mi Tramway yagmur ve şimşek... )

eğer yol ıslak (EeE ? bu cümlenin sonu nereye varacak ? Tramway yagmur ve şimşek... )

yağumurlu hava gökyüzü incelemelisiniz ( ne demek istediniz anlamadım Tramway yagmur ve şimşek... , üstelik yağumurlu diye bir kelime lugatta yok Tramway yagmur ve şimşek...D)

sağalardı , sağılık : (bunlar da yeni çıktı galiba Tramway yagmur ve şimşek...)

olan hatalar : (birde olmayanı mı var ? Tramway yagmur ve şimşek...)

eğer yol ıslak o zaman normal olarak üzerine tramvayin gölgesi olmalı : ( ben bu cümleyi çözemedim Tramway yagmur ve şimşek... Biri bana anlatsın

Not: ProByS40 türkçede yok biliyorum Tramway yagmur ve şimşek...

---------------

Çalışmaya geçelim
Neyse tebrikler
Hmm...bu mesajı görünce insanın aklına ister istemez şu atasözümüz geliyor "kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş"Tramway yagmur ve şimşek...

Sizin mesajlarınızıda inceledimde hatalar hiçte gözardı edilemeyecek derecede...
ve bir çok kez uyarı almışsınız.

Kasta hanım Volkan Bey' inde belirttigi gibi yabancı uyruklu, böyle olmasına ragmende mesajlarında Türkçe' yi doğru kullanma konusunda titiz davranan birisi...Umarım bunu göz önde bulundurursunuz.

Saygılar.

Çalışmaya yorum yapacak olursak, bence tasarım ve konu çok hoş, ufak tefek hatalar var...ama üzerinde biraz daha çalışılırsa daha da güzel şeyler çıkabilir.

Elinize sağlık.

Kolay gelsin.

bende ona öğretiyorum
Komik olan ne?Merak ettim... Tramway yagmur ve şimşek...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
simsek, tramway, yagmur