transparan arka alan

Freehand - transparan arka alan ...

transparan arka alan
meierlink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meierlink(38)

Grafiker / İstanbul

transparan arka alan

Alt 04-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben freehand de arkaplanı komple photoshopta çalışıyorum ... sadece logo alacak olsam bile...

mesela logo mavi bir zemin üzerinde olacak..photoshopta mavi zemin açıp logoyu yerleştiriyorum...tiff yapıp freehande import ediyorum....freehandde mavi alan acsam aacağım resim beyaz arkaplanıyla geliyor :S

acaba resimleri trasnparan arkaplanlı olarak almanın bir yol var mıdır???ne yaparsam yapayım resimler beyaz arkaplanlı olarak geliyor...:S
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 04-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
benzer bir soru daha önce sorulmuştu.keşke konunuzu açmadan önce arama yapsaydınız.bu linki incelerseniz gerekli açıklamalar yapılmıştır.
Dekupe problemi
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2008 #3
yazılar aklınızı karıştırabilir... bu nedenle resimli anlatımı eklemek istedim... resminizi decupe edin ve path olarak kaydettikten sonra aşağıda verdiğim resimdekilerin aynısını yapın ve resminizi tif kaydedin... freehand'e öyle alın...
bu sorunuzun cevabı normalde photoshop bölümünde mevcut... freehand sorunu olarak yazdığınız için burada cevaplandırdım...

transparan arka alan
Bu mesajdan alıntı yap
meierlink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meierlink(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2008 #4
aradım bulamadım tam istediğimi...ama bu link işimi görecektir...teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
alan, arka, transparan