Transparan layer sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Transparan layer sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar. PHOTOSHOP da herhangi bir layer'da, layerin görüntüsü eklediğim fotoğraftaki gibi görünüyor. Ne yaptıysam eski haline getiremedim. İnternette de en ufak bi bilgi yada böyle bir konu bulamadım. ...

Transparan layer sorunu
azisimvardi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azisimvardi

Ressam / Bolu

Dosya18

Transparan layer sorunu

Alt 28-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar.
PHOTOSHOP da herhangi bir layer'da, layerin görüntüsü eklediğim fotoğraftaki gibi görünüyor. Ne yaptıysam eski haline getiremedim. İnternette de en ufak bi bilgi yada böyle bir konu bulamadım. Layer'in böyle görünmesi sıkıntı değil ama çalışırken büyük problem oluşuyor. Mesela liquify'de düzenleme yapacağım zaman objemin arkaplanı kocaman dama tahtası görünüyor. objeyi seçemiyorum. Objem küçükse , büyüttüğüm zaman arkaplan da büyüyor. Gözlerim birbirine giriyor. Transparan layer sorunu
Bilen, başına gelen varsa yardım bekliyorum.
saygılar.

edit: anlatmak istediğim şey'in fotoğrafı : http://www.imageto.org/images/tUe0a.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

azisimvardi

Ressam / Bolu

Alt 28-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yok mu bilgisi olan yav Transparan layer sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-09-2013 #3
Proğramı çalıştırın ve CTRL+K yapın gerisi ekran görüntüsünde var Transparan layer sorunu

Transparan layer sorunu

İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

azisimvardi

Ressam / Bolu

Alt 28-09-2013 #4
Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sinirden çatlıyorum 2 gündür.
Sağ olun.
Bu mesajdan alıntı yap