Transparans yaparken renk değiştirme

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Transparans yaparken renk değiştirme Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba ben ümit. Yardımınıza ihtiyacım var. Şimdi bir kartvizit tasarımı yapıyorum. Zemini transparan yapacağım (Zemin rengi turuncu). Photoshop'taki gradient tool'da olduğu gibi örneğin kırmızıdan turuncuya bir geçiş ...

ranatimu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ranatimu

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 22-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba ben ümit. Yardımınıza ihtiyacım var. Şimdi bir kartvizit tasarımı yapıyorum. Zemini transparan yapacağım (Zemin rengi turuncu). Photoshop'taki gradient tool'da olduğu gibi örneğin kırmızıdan turuncuya bir geçiş efekti yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden ilginize teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ranatimu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ranatimu

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 22-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar merhaba ben ümit. Yardımınıza ihtiyacım var. Şimdi bir kartvizit tasarımı yapıyorum. Zemini transparan yapacağım (Zemin rengi turuncu). Photoshop'taki gradient tool'da olduğu gibi örneğin kırmızıdan turuncuya bir geçiş efekti yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden ilginize teşekkür ederim...
Arkadaşlar konuyu rastgele çözdüm teşekkür ederim ilgilenen herkese
Bu mesajdan alıntı yap