transün taşımacılık logo

Logo Tasarımları - transün taşımacılık logo ...

transün taşımacılık logo
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

transün taşımacılık logo

Alt 13-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

daha once de sizlere sundugum bu çalışmaların musteri isteğine uygun son hallerini ekliyorum eleştirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkurler...

transün taşımacılık logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 13-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
5 yada 6daki renkler güzel denizfenerimi çapamı kullanılsın bende karar veremedimtransün taşımacılık logo emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 13-08-2008 #3
bence bu logo tek renk sıyah yada koyu kahverengı de super durur.. hatta renklıden dhaa guzel durur
Bu mesajdan alıntı yap
...grafixo... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 13-08-2008 #4
6 yı beğendim eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Kıvanç Engel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kıvanç Engel(35)

Grafiker

Alt 13-08-2008 #5
Renk olarak soruyosan kesinlikle 4 numaradır tercihim deniz ve güneş olayı gibi...ama yazı karakterinde ve logoda biraz oynamanı isterdim...
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-08-2008 #6
çok teşekur ederim freedesing bende karar veremedim ama artık bunu musteri dusunsuntransün taşımacılık logo

selimsel aslında bende daha sade renkler veyya tek renk dusundum ama bu renklerle musterinin ozel isteği uzerine çalıştım keşke bana bıraksaydı herşeyini:/ çok teşekkur ederim yorumlarınız için transün taşımacılık logo
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-08-2008 #7
çok teşekur ederim freedesing bende karar veremedim ama artık bunu musteri dusunsuntransün taşımacılık logo

selimsel aslında bende daha sade renkler veyya tek renk dusundum ama bu renklerle musterinin ozel isteği uzerine çalıştım keşke bana bıraksaydı herşeyini:/ çok teşekkur ederim yorumlarınız için transün taşımacılık logo
Bu mesajdan alıntı yap
uzfeyzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uzfeyzi

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-08-2008 #8
hocam logolar güzel ve ben de 4 diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-08-2008 #9
bence bu logo tek renk sıyah yada koyu kahverengı de super durur.. hatta renklıden dhaa guzel durur

transün taşımacılık logo

evet siyah gerçekten çok iyi oldu bunu da tekliflerin arasında sunacağım ama illaki ozellikkle renkli istiyor.. kafası karışacak biraztransün taşımacılık logo
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logo, taşımacılık, transün