Travel,Sport,Entertain İntro

Web Tasarımı - Travel,Sport,Entertain İntro ...

Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Dosya16

Alt 01-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
intro sayfası için bir çalışma yaptım arkaplan resmi ve diğer birçok görsel hazırdır. Kendi yorumumla birşeyler yapmaya çalıştım. Web arayüze geçince dahada hoş olacağını düşünüyorum örneğin arkaplan yüklendiğinde 3 boz sırasıyla ortadan bulundukları konuma yavaşça inecek ve hover hakinde 30 px civarı yukarıya doğru animate olacak gölgeside aşağı doğru inip şeffaflaşacak vs. birazdaha canlı durması için. farklı görüşleriniz varsada bekliyorum. teşekkürler herkese

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 01-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tasarım ve fikir güzel bence, başarılar Travel,Sport,Entertain İntro
Bu mesajdan alıntı yap
iskendersacli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iskendersacli

Webmaster / Uşak

Alt 02-10-2011 #3
Eline sağlık güzel olmuş.
mesela, Gökyüzüne ay da koyabilirsin, Bir de o 3 kutucuk için altta çimlerin üstünde 3 gölge yaparsan daha iyi olabilir belki, denemek lazım Travel,Sport,Entertain İntro

Diğer tasarımlarını da incelemiştim güzel çalışmalar, Eline sağlık kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 02-10-2011 #4
Eline sağlık güzel olmuş.
mesela, Gökyüzüne ay da koyabilirsin, Bir de o 3 kutucuk için altta çimlerin üstünde 3 gölge yaparsan daha iyi olabilir belki, denemek lazım Travel,Sport,Entertain İntro

Diğer tasarımlarını da incelemiştim güzel çalışmalar, Eline sağlık kolay gelsin.
Teşekkür ederim aslında var gölge de karışmış orası biraz Travel,Sport,Entertain İntro
Bu mesajdan alıntı yap
hddntha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hddntha

Webmaster / Kahramanmaraş

Alt 02-10-2011 #5
iyi çalışma, yalnız arka planı biraz daha soluk tutmanı tavsiye ederim zira öndeki kutucukların biraz daha çarpıcı olması insanların dikkatini nereye çekeceğini vurgular, bir de eğer rollover kullanacaksan, kutucuklara rollover esnasında outer glow vermen akitf oldugunu göstermesi açısından iyi olabilir. iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 02-10-2011 #6
iyi çalışma, yalnız arka planı biraz daha soluk tutmanı tavsiye ederim zira öndeki kutucukların biraz daha çarpıcı olması insanların dikkatini nereye çekeceğini vurgular, bir de eğer rollover kullanacaksan, kutucuklara rollover esnasında outer glow vermen akitf oldugunu göstermesi açısından iyi olabilir. iyi çalışmalar..
Katılıyorum yorumuna arka plan canlı bıraktım çünkü ortadaki 3 kutu arka plan yüklendikten sonra preload ile gelecek arkadaki görseller gözükecek ilk etapta sonrasında rollover mantığı ile aktif olacak ve yukarı doğru yükselecek, ortadakinde outher glow mevcut zaten, teşekkür ederim yorumun için.
Bu mesajdan alıntı yap
hasanizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanizma

Grafiker / Malatya

Alt 04-10-2011 #7
kardeş senin tasarımlarını hep beğenmişimdir.. tasarım güzel ama arka plandaki resim beni pek sarmadı ... eğer nette karşılamışsan çinlilerin arayüzleri var uçaklar kuşlar çimenler evler herşey iç içe Travel,Sport,Entertain İntro bana o tasarımları anımsattı ... arka planı sade tutarsan kralsın kral Travel,Sport,Entertain İntro
Bu mesajdan alıntı yap

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 04-10-2011 #8
kardeş senin tasarımlarını hep beğenmişimdir.. tasarım güzel ama arka plandaki resim beni pek sarmadı ... eğer nette karşılamışsan çinlilerin arayüzleri var uçaklar kuşlar çimenler evler herşey iç içe Travel,Sport,Entertain İntro bana o tasarımları anımsattı ... arka planı sade tutarsan kralsın kral Travel,Sport,Entertain İntro
Teşekkür ederim hasan,

aslında gördüm bende kalabalik olduğunu html hali birazdaha iyi onuda burda paylaşamıyorum link yasaklığından dolayı Travel,Sport,Entertain İntro teşekkür ederim tavsiyen için
Bu mesajdan alıntı yap