trim sorunu

Edius - trim sorunu Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ediusa yeni başladım. trim yapamıyorum. görüntüyü nasıl küçültebilirim. bir ekranda bir kaç görüntü kullanmam gerekli. lütfen yardım....

trim sorunu
stigmata09k isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stigmata09k

Baskıcı / İstanbul

trim sorunu

Alt 30-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ediusa yeni başladım. trim yapamıyorum. görüntüyü nasıl küçültebilirim. bir ekranda bir kaç görüntü kullanmam gerekli. lütfen yardım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 30-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar ediusa yeni başladım. trim yapamıyorum. görüntüyü nasıl küçültebilirim. bir ekranda bir kaç görüntü kullanmam gerekli. lütfen yardım.
sen single mod kullanıyorsun bunu dual mod olarak ayarlaman8 gerek f8 e basarak çoklu ekranı aktif hale getirebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
stigmata09k isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stigmata09k

Baskıcı / İstanbul

Alt 30-03-2011 #3
edius 5 kullanıyorum. f8 e bastım birşey olmadı. aslında layout ta istediğim şey ama orda görüntüyü küçültüyorum. ok dediğimde . aynı yere döndüğüm zaman görüntü yine ekranda büyük görünüyor. msl uleadda çok basit bu işlem. ama ediusta yapamıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 30-03-2011 #4
edius 5 kullanıyorum. f8 e bastım birşey olmadı. aslında layout ta istediğim şey ama orda görüntüyü küçültüyorum. ok dediğimde . aynı yere döndüğüm zaman görüntü yine ekranda büyük görünüyor. msl uleadda çok basit bu işlem. ama ediusta yapamıyorum.

sen 2 ayrı video bandına altlı üstlü 2 tane video koy ve f8 e bas bakalım ne oluyor yada ayrı ayrı 6 video koy. sen belkide ilk sorduğun soruyu tekar bi kontrol et.

haaa eğer demek istediğin aynı anda birkaç görüntüyü ekrana sığdırmak ise bunu layout yada 3d pip de yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap