Troy-Jet Yerli Üretim Solvent Baskı Makinası

Dijital makineler - Troy-Jet Yerli Üretim Solvent Baskı Makinası ...

yıldızreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yıldızreklam

Eğitimci / Ankara

Alt 09-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[FONT="Arial Black"][/FONT]Evet Arkadaşlar Sizlerinde Bildiği Gidi Türkiyede Çok Sayıda Çin Makinası Bulunuyor Ve Servis Konusunda Makina Konusunda Çok Problem Yaşayanlarımız Oldu Biz Troy-Jet Ailesi Olarak 2006 Yılında İlk Yerli Üretim Dijital Baskı Solvent Makinası Ürettik. Ve 2007 Yılında Türkiyede En Çok Satan Yerli Makina Oldu. Sizinde Bildiginiz Gibi Çin Makinalarında Ve Diğer Avrupa Makinalarda En Çok Karşılaşılan Konu Teknik Servis. Teknik Servis Gelmiyor , Veya Gelsede 1 - 2 Hafta Bazende Aylar Sürüyor Makinanın 1 Ay Yatması Size Çok Büyük Bir Maliyettir. İşi Yetiştiremiyorsunuz yada Dışarıya Yaptırıyorsunuz Makinanız Oldugu Halde. Ve Buna Benzer Şeyler. Eminim Aramızda Bu Sorunları Yaşayan Çok Arkadaşımız Olmuştur. Biz Troy-Jet Ailesi Olarak Size Hertürlü Teknik Servis - Yedek Parça Makine ile Aklınaza Gelebilecek Her Konuda En Hızlı Zaman Zarfında 7 Gün 24 Saat Servis Verebiliriz.

Şu Anda 2 Tür Makinamız Var

Xaar 128 Plus Baskı Ülçüleri 210 - 250 - 320 Baskı Genişligi
Teknik Özelliklerini Buradan Görebilirsiniz

Spectra Galaxy Ja 256/80 AAA Kafa 250 - 320 Baskı Genişligi
Teknik Özellikleri Buradan Görebilirsiniz

TroMakinamız İçin Özel Üretmiş Olduğumuz y - Jet Boya Bir Çok Makinada Denendi Özellikle Xaar Kafalarda Tıkanma Sorununu Neredeyse Kaldırdı.
Ve Aynı Boya Xaar 128 Plus Ve Spectra Kafada Ve Bir Çok Makinada Mükemmel Sonuçlar Alındı.

Makinanız Xaar Kafa Piyasada Bütün Boyaları Denediğiniz Halde Hala Kafalarızda Tıkanma Var İse Size Tafsiye Edeceğim Tek Boya ( Troy - Jet INK )
Mükemmel Baskılar Ve Neredeyse 0 Tıkanma. Tıkanma Sorununu Tamamen Ortadan Kaldırmak İçin Troy - Jet INK Kullanmanızı Tavsiye Ederim.
Xaar 128 Ve Spectra Kafada Sorunsuz Bir Şekilde Baskı Alabilirsiniz.

Dijital Baskı Makinaları İçin Baskı Kafası Üreten Dünya Lideri Xaar , Türkiye Distribitörlügüne Troy - Jet i Seçti Garantisi Olmayan , Kaynağı Belirsiz Kafalar Yerine Xaar Tek Yetkili Satıcıları'ndan Seri No Takipli Kalite Ve Fabrika Garantili
Xaar Baskı Kafaları Temin Edebilirsiniz.

Garantili Xaar - Spectra Kafa Satışımız Vardır.
Dijital Baskı Makinalarına Ait Bir Çok Elektronik , Mekanik Malzemeleri Siparişe Göre Teymin Edebiliyoruz. Size Lazım Olan Neyse Örn. Board , Subtank , Boya , Baskı Kafası , Vinil , Baskı Folyosu Aklınaza Gelebilecek Hemen Hemen Herşey.

Troyjet ile Yapılan Tüm Servis İşçiliklerinde Orjinal Yedek Parça Kullanılarak 1 Yıl Süre İle Garanti Vermekteyiz.

Herhangibi Konuda Sormak İstediğiniz. Herşey için Özelden Yazıp irtibata Geçebilirsiniz.

Herkeze Hayırlı İşler Dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

afidanci66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afidanci66

Grafiker / İzmir

Alt 25-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
troy-Jet'e yabancı olmayan İzmir'de ikamet ediyorum. Makinanızı da tanıyorum. Tek şikayet tıkanma oluyor, ayrıca iç mekan kalitesinde baskı alınabiliyor hemde çok hızlı. Ancak şu standartları ne zaman yakalayacaksınız bilemiyorum.
1 yıl yerine 2 yıl garanti.
Ekonomik ve kaliteli marka gerektirmeyen mürekkep kullanımı.
Biraz daha kaliteli işçilik.
Bunları aştığınız zaman makinanızdan almayı gerçekten düşünüyorum. Piyasada Fiyat/Performans açısından ilklerde olabilirsiniz. Deneyin, çözün bekletmeyin bizleri.
Bu mesajdan alıntı yap
felat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

felat

Matbaacı / Diyarbakır

Alt 27-10-2008 #3
ben almayı düşünüyorum. fiyatlar için irtibata geçecem. sitenizde fiyatları bulamadım. Bana 250lik bir mkina lazım. bu ekonomik kriz ortamında iç ve dış baskı için kullanmak istiyorum. tıkanma sorununu aşarsak iyi olur. selamlar
Bu mesajdan alıntı yap
siberturc+ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siberturc+(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-10-2008 #4
Dostlar kafa tıkanma xaar kafalarda çok olur...

kafa tıkanmanında farklı nedenleri vardır

Bakımı eğer pis bakılıyorsa o makinanın kafası tıkanır
eğer ortam ısısı normal makinan ın ısısına göre ayarlanmamışsa kafa sorun çıkarırı
voltajınız düşükse kafa ateşlemede sorun yaratır..

Kafa tıkanması kullanıcıdan da kaynaklanır..

Ama alıcaksanız eğer spectra modelini düşünün
Bu mesajdan alıntı yap
orange isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orange

Grafiker / Manisa

Alt 28-10-2008 #5
ben troy jetten şaşmam teknik servis ve baskı kalitesi bakımından çok ideal ve kaliteli bir makina en azından ne olursa olsun TÜRK MALI yeter artık elin çinlisine yedirdiğimiz paralar bence ama yinede herkezin fikirlerine saygılıyım 1 ay teknik servis beklemek isteyen arkadaşlar varsa çin malını almaya devem edebilirler.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-11-2008 #6
ben troy jetten şaşmam teknik servis ve baskı kalitesi bakımından çok ideal ve kaliteli bir makina en azından ne olursa olsun TÜRK MALI yeter artık elin çinlisine yedirdiğimiz paralar bence ama yinede herkezin fikirlerine saygılıyım 1 ay teknik servis beklemek isteyen arkadaşlar varsa çin malını almaya devem edebilirler.
1 Ay Çinden servismi bekliyorsun..
Türkiyedeki servisler.. Firma ile problemin yok ise seni 1 ay bekletmezler...

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
birolbirinc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birolbirinc

Baskıcı / Bursa

Alt 02-11-2008 #7
hani sadece soru olsun diye sorucam üzerindeki step motorları yerli üretimmi ithalmi. sürücü ler ( üzerindeki step motorlaraı kumanda eden kart. onudamı tr de üretiiniz) kafalar zaten ithal. muhtemelen kasayı trde üretiyorsunuzdurki muhtemelen kalıp halinde parçalar çindne gelip montajlaması burada yapılıyordur. buraya kadar gerçekleri söyledim. kendi argesi yoksa yenilikçi herhangi bir şey yoksa ( pas çizgilerini dekode edip kafa trim ayarlarını otomatik yaptıramıyorsanız bence çokta değişen bir şey yok kaç adet. servis elemanınız var. hangi durumlar da hangi parçalar ne kadar süre garanti kapsamında ayrıntılı bilgi verebilirsen. ben makinamı yenilemeyi düşünüyorum. en azından aklımdaki firmalardan bir taneside troya jet olur. ama yerli üretim dediğinizde yukarıda saydığım ana parçarın pek çoğunu kendiniz üretmeniz gerekir ki bence bu çook maliyetli bir iştir.
Bu mesajdan alıntı yap

yıldızreklam

Eğitimci / Ankara

Alt 03-11-2008 #8
evt birol arkadaşım şimdi tek tek yanıtlayım sorularını dünyanın en iyi arabasında bile kendi ürettiği lastikmi var yoksa herhangibir lastik firmasındanmı alıp takıyor.yada hangi uaçak fabrikası yakıtını kendi üretiyor.yada her araç kendine göre buji üretiyormu tabi değil
bizim makinede böyle ben işi gücü bırakıp motor sürücüsümü yapcam japon yapmış alıp takıyorum kafayı spectra yapıyor yada xaar ne yapalım şimdi 1 milyar dolar para yatrıp kafamı yapalım yani.vutek kafasını kendimi yapıyor.
ama haksızlık etme bu makinede türk insanın emeği var mühendisiliği var alın teri var
Bu mesajdan alıntı yap

yıldızreklam

Eğitimci / Ankara

Alt 03-11-2008 #9
servis meselesine gelince nerde olursan ol 24 saat içinde servis garantisi veriyorum yeterlimi sence ayrıca kafa dahil 5 yıl garanti veriyorum detayları bana sorabilirsiniz arkadaşlar ötesi varmı daha sen makineden hayalindeki şeyleri bekliyorsun ama bu baskı makinesinde böyle bi şey olmaz velevki yaptım dedimki 150,000 usd alırmısın o zaman burda fiyat ve kaliteli baskı ve hız denklemi var bunların hepsini düşünmek lazım çok iyi arabalar var ama her şey düşünülmüş bizim memlekette kaç taen satılıyor.bizim amacımız herkeze satmak . evt arkadaşlar bu konularla alakalı yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

yıldızreklam

Eğitimci / Ankara

Alt 03-11-2008 #10
ayrıca eğer vaktin varsa vutek,hp ve başka makinelerini araştır hangisi kendi parçasını üretiyor acaba.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
baski, baskı, makinasi, makinası, solvent, troyjet, uretim, yerli, üretim