Trust grafİk mİnİ tablet sorunu acİlll

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Trust grafİk mİnİ tablet sorunu acİlll ...

fahri1987 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fahri1987

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 25-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ArkadaŞlar bİr tane daha yenİ mİnİ tablet aldim kurdum tüm driverlerİnİ programlarini ama cİhaz çaliŞmiyor... Ne yapmaliyim bİlmİyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 26-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
UC Logic markası ve Akortek Bilişim olarak yazdığımız önceki konularda verilen cevaplara bakabilirsiniz.

Yeni UC Logic / Lapazz Grafik Tablet alanlar ve Bilgisayarına İlk Defa Kurulum Yapacaklara Öneriler:
• Güncel sürücüyü sitemizden indirin
• Bilgisayarınızda daha önceden kurulu başka bir grafik tablet /oyuncu mouse / çok tuşlu gamepad gibi cihazları sürücü çakışmalarını minimuma indirmek için sürücülerini kaldırın
• Tablet manyetik alanla çalışan bir cihaz olduğundan kullanmadan önce çevresinde manyetik alan oluşturabilecek CRT monitör / Hoparlör / Mıknatıs / Cep Telefonu gibi cihazları uzaklaştırın
• Tablet Kaleminizin pilinin dolu olduğundan emin olun
• Kurulumları doğru şekilde tamamladıktan sonra tabletinizi kullanmaya hazırsınız.

Bunların dışında CCleaner gibi windows registery hatalarını düzelten bir programla kullandığınız işletim sistemindeki hataları düzeltmeniz işe yarayabilir.
Bu mesajdan alıntı yap