Trvitrin Firma Tanıtım Logosu

Logo Tasarımları - Trvitrin Firma Tanıtım Logosu ...

Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Alt 17-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Efenim yeni açılacak olan bir firma tanıtım ve ilan sitesi için yapmış olduğum logoyu değerli yorumlarınıza sunuyorum. Halkalar firmaları ifade etmekte v harfinin içindeki simge ise zamanı yani ilanları ifade etmekte. Yaparken öyle düşünmedim ama sorarsınız diye uydurdum ^_^ Verhasıl nasıl olmuş sizce ?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende çok guzel olmuş diyerek uydurayım ozaman Trvitrin Firma Tanıtım Logosu
şaka bir yana logo uzerinde biraz daha çalışılırsa guzel birşey çıkabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

Joymen

Alt 17-02-2012 #3
Trvitrin Firma Tanıtım Logosu teşekkürler, peki abiler ablalar buna ne eklesemm ne cıkarsamm güzel bi logo olur. Akılda kalır millet hatta tişörtüne baskı falan yapmaya kalkışır ?Trvitrin Firma Tanıtım Logosu
Bu mesajdan alıntı yap
abdullahuysal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdullahuysal

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Alt 17-02-2012 #4
bence bozma ama renkleri biraz daha oynayabilirsin renkler pek uymamıs gibime geldi
Bu mesajdan alıntı yap

Joymen

Alt 19-02-2012 #5
Yorumunuz için teşekkürler. Valla yapmak uzun surmedi ama cok begendiler bilmiyorum anca bu kadar olur denildi ve kullanılacakmış teyy ^_^
Bu mesajdan alıntı yap
Freelens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Freelens

Grafiker / Yurtdışı

Alt 19-02-2012 #6
Sanirim Turkcesi emzik olacakti. Yazilari kapat, bende olan cagrisim o oldu.
Yandaki emzikleri atarsan. Yazilarda birer logodur. Yani logo demek illahta firma isminin yaninda sembol olmasi gerekmiyor. V nin ustundeki kirmizi V yi atsan ve vitrin yazisindaki iki siyah noktayi kirmiz kare noktalar yapip I ya donusen harfin ust bitiminde kirmizi birakirsan, daha estetik olur. Yani siyah kalacak I harfinden tasmasin yazin. I nin icinde iki kare kirmizi nokta ve usten bloklasan..
Bu mesajdan alıntı yap

Joymen

Alt 19-02-2012 #7
Vallahi hocam sanki güzel bi şey soylediniz bencede logo illa yazının yanında şekil gerektirmez ve yazısal olarak kendini tanıtan firma logolarını daha cok severim, ama gel görki anadolu insanı çorbanın yanında soğan yemese olmuyor Trvitrin Firma Tanıtım Logosu) Yazı yapsan ee resim nerde derler. E ben napim bu durumda Trvitrin Firma Tanıtım Logosu Ben en iyisi bu emzikleri atim o noktaları kırmızı yapayım ama o vnin içindeki kırmızı v yi silmiyeyim çünkü dolgun gösteriyor dimi.
Bu mesajdan alıntı yap
Freelens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Freelens

Grafiker / Yurtdışı

Alt 19-02-2012 #8
Ben koyma derim ama deneyebilirsinde. Yakaladigin tarz hos, sagini solunu doldurmana gerek yok. Fazlaliklari at derim.
Iyi calismalar
Bu mesajdan alıntı yap

Joymen

Alt 20-02-2012 #9
Yorumunuzlarniz icin Tesekkurler.
Bu mesajdan alıntı yap
icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 04-03-2012 #10
Yazıya 10 verilir ama simge amblem biraz anlamsızmı desem eksikmi desem yani amblemi değiştir amblem olmamış
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları