Tsc tasarım

Kartvizit Tasarımları - Tsc tasarım Sponsorlu Bağlantılar ÖNÜ ARKASI Ayakta yaptığım bir çalışma Yorumlarınız bekliyorum...

Tsc tasarım
tscakir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

ünlem

Tsc tasarım

Alt 17-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ÖNÜ
Tsc tasarım

ARKASI
Tsc tasarım

Ayakta yaptığım bir çalışma
Yorumlarınız bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Dosya22
Alt 17-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar yarım saat olmuş iyi yada kötü olmuş demeniz yeterli
(bu arada lütfen yorum atıp da bu çalışmadan yorum bekleme demeyin)
Bu mesajdan alıntı yap
Grafi_qirll... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafi_qirll...

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2011 #3
Nasıl birşey yapmaya çalıştığınızı anlayamadım ama ilk yorum benden gelecek sanırım,ayakta yapılan bir çalışmaya göre arka plan gayet hoş olmuş ama yazılar çok büyük, he birde bu çalışmada birşey eksik gibi çok boş geldi gözüme yani tabi bu benim nacizane fikrim...
Bu mesajdan alıntı yap
mysthic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mysthic

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2011 #4
Eline sağlık Emek vermişsin ama bence yazılar biraz daha canlı olsaydı iyi olurdu
birde grafi_girll...'in dediği gibi sanki birşeyler eksik bir boşluk var gibi hissediliyor ilk bakışta
Tabi en başta da dediğim gibi eline emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Dosya18
Alt 18-01-2011 #5
Ilk önce yorumlar için teşekkürler arkadaslar. İkinizde de bir boşluktan siz ediyorsunuz bu eksikliği aslinda ben anladim. Bunun sebebi on sayfadaki yazılarının boyutlariniin orantisiz olması bence. Diğer yorumlarım da bekliyorum:wink:
Bu mesajdan alıntı yap

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Alt 18-01-2011 #6
Arkadaslar bu arada niçin benim hiç tecrübe puanım artmiyor
Bu mesajdan alıntı yap
Grafi_qirll... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafi_qirll...

Grafiker / İstanbul

Dosya24
Alt 18-01-2011 #7
Ilk önce yorumlar için teşekkürler arkadaslar. İkinizde de bir boşluktan siz ediyorsunuz bu eksikliği aslinda ben anladim. Bunun sebebi on sayfadaki yazılarının boyutlariniin orantisiz olması bence. Diğer yorumlarım da bekliyorum:wink:
Kendi adıma rica ederim he bu arada söylemeden geçmeyeyim dedim emeğinize sağlık sonuçta yapılan herşey bir emektir sizin emeğinizdir :smile:,saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Dosya18
Alt 19-01-2011 #8
bu arada arka plandaki resim bokeh sitiline göre yapıldı. internette bokeh tutorials photoshop derseniz ayrıntılı bilgi alabilirsiniz:wink:
Bu mesajdan alıntı yap

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Dosya13
Alt 21-01-2011 #9
Bu kadar galiba yorumlar arkadaslar :sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
emirkhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirkhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-01-2011 #10
background After Effect particul ile kolayca yapabilirsin, kartvizit calismasi olarak neye gore iyi nere gore olmamış diyebileceğimi bilmiyorum ama sanırım begenmedim. Öncelikle ekranda durdugu gibi, kağıt uzerinde durmayacak diye dusunuyorum. Ayrıca logo ve iletişim bilgileri deneme taslak bile olsa konulmalı ve amaçsız görünüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları