Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)

Deneme Çalışmalar - Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART) ...

Huutame isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Huutame

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizemp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizemp

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
oha. tam "yek yaa o kadar da zor olmayacak bu iş" diyordum ki çalışmanızı gördüm.
Allah kahretsin ki harika ötesi.
Bu mesajdan alıntı yap

Huutame

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-12-2014 #3
oha. tam "yek yaa o kadar da zor olmayacak bu iş" diyordum ki çalışmanızı gördüm.
Allah kahretsin ki harika ötesi.
teşekkürler Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-12-2014 #4
"Yok yaa!" mı demiş biri orayı tam anlayamadım Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)

Çalışmaya dönersek bazı sıkıntılar söz konusu doğal olarak.
Öncelikle manipülasyondaki bütünlüğü bozan, üzerinde bir çizik bile olmayan kırmızı araç senin galiba Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART) malum diğer araç perte çıkmış Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)
Kırmızı araç manipülasyona uygun hale getirilmeli, ya da çıkartılmalı fazla sırıtıyor.
Keza çocuk, benim manipülasyonla uzaktan yakından alakam yok geçerken uğradım modunda.. Fazla real..
Yoldaki ismine yer vermek için mi kenarda dikildin. İsmini alt köşelere biyere alıp çoçuğu yolun ortasına(merkeze) getirmen çok daha uygun olur.
Suyun deminle birleştiği nokta yine sıkıntılı biraz daha çalışman gerekiyor. Geçiş net ve doğal olmalı.

Fena değil. Devamını görelim Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)
Bu mesajdan alıntı yap
ANANAMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANANAMK

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Sakarya

Alt 03-12-2014 #5
Sırf sana yorum yapmak için üye oldum *****oglu adam *****
Bu mesajdan alıntı yap

Huutame

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-12-2014 #6
"Yok yaa!" mı demiş biri orayı tam anlayamadım Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)

Çalışmaya dönersek bazı sıkıntılar söz konusu doğal olarak.
Öncelikle manipülasyondaki bütünlüğü bozan, üzerinde bir çizik bile olmayan kırmızı araç senin galiba Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART) malum diğer araç perte çıkmış Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)
Kırmızı araç manipülasyona uygun hale getirilmeli, ya da çıkartılmalı fazla sırıtıyor.
Keza çocuk, benim manipülasyonla uzaktan yakından alakam yok geçerken uğradım modunda.. Fazla real..
Yoldaki ismine yer vermek için mi kenarda dikildin. İsmini alt köşelere biyere alıp çoçuğu yolun ortasına(merkeze) getirmen çok daha uygun olur.
Suyun deminle birleştiği nokta yine sıkıntılı biraz daha çalışman gerekiyor. Geçiş net ve doğal olmalı.

yorumun için teşekkürler ama video çekerken denedim adamı ortaya koyunca kötü durdu zate video çekerken çok bunalmıştım zemine uymadıgını sonradan farkettim ama video edit işlerinde pek iyi olmadıgım içinde düzeltmeden videoyu bitirdim Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART) o yüzden bu tsunamiyle ilgili ilk çalışmamı atıyım video çekmedigim için rahat rahat yaptım Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)

Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-12-2014 #7
Sırf sana yorum yapmak için üye oldum *****oglu adam *****
Keşke gelirken beyinini de getirseydin. Algıda sorun yaşayabilirsin o bakımdan Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)
Herneyse..

yorumun için teşekkürler ama video çekerken denedim adamı ortaya koyunca kötü durdu zate video çekerken çok bunalmıştım zemine uymadıgını sonradan farkettim ama video edit işlerinde pek iyi olmadıgım içinde düzeltmeden videoyu bitirdim Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART) o yüzden bu tsunamiyle ilgili ilk çalışmamı atıyım video çekmedigim için rahat rahat yaptım Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)

Bu video sana mı ait? Eğer öyleyse oldukça iyisin.
Madem iyisin niye kötü çalışmayı ekliyorsun arkadaşım? Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)
Hay allam ya yoruyosunuz beni Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART) Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)

Bu da olsukça iyi görünüyor kutlarım Tsunami Manipulation Çalışmam (SPEED ART)
Bu mesajdan alıntı yap