Tuana Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Tuana Logo Çalışması ...

Tuana Logo Çalışması
DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Tuana Logo Çalışması

Alt 11-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tuana Logo Çalışması

Et lokantasi yazilmasi ozel istektir o nedenle Restaurant, Restoran vs gibi bir tabir kullanilmamistir.. Fikir ve yorumlarinizi bekliyorum .. .)

Tekrar duzenlenmis hali...

Tuana Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ShellByMrt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ShellByMrt

Grafiker / Manisa

Alt 11-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
et lokantısı için yeşil renk uygun değil(vejeteryanlığı çağrıştırıyor), birde AN harflerini kullanman iyi fikir ama biraz daha çalışmalısın o 2 harf üzerinde, bunları hallettikten sonra ii bişiler çıkabilir ortaya, kolay gelsin

haa birde tabağı biraz daha dolu göster ve üzerine duman ekle bence çizgiler halinde.
Bu mesajdan alıntı yap
DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 11-09-2009 #3
et lokantısı için yeşil renk uygun değil(vejeteryanlığı çağrıştırıyor), birde AN harflerini kullanman iyi fikir ama biraz daha çalışmalısın o 2 harf üzerinde, bunları hallettikten sonra ii bişiler çıkabilir ortaya, kolay gelsin
Oncelikle tesekkur ederim ..

Sari turuncu gibi sicak renkleri denedim fakat cok fazla gozume hos gelmedigi icin yapmadim.. Yesil dediginiz gibi benim de aklima geldi acaba vejeteryanligi cagristirir mi diye ama kirmizinin yogunlugundan dolayi kurtarabilecegimi dusundum acikcasi.)) Ayrica AN harfleri uzerinde ozellikle oynama yapmayip kendi fontund biraktim cunku oradaki insan figurunun daha fazla ortaya cikip okunabilirligi geri plana atsin istemedim.. Bu konuda nasil bir degisiklik yapabilecegimi daha acarsaniz seve seve denerim...

Tekrar tesekkur ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2009 #4
düşünce çok güzel a n harflerinden garson çıkarmak akıllıca fakat renk uymusuzluğu aşikar onlarada çözüm bulursan tam süper olur
Bu mesajdan alıntı yap
yeşim (",) isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yeşim (",)

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

Alt 11-09-2009 #5
kesinlikle çok hoş ve güzel bir fikir.. ama renk konusunda arkadaşa katılıyorum..bir kaç renk denemesi yapmalısın..
ShellByMrt tabağı biraz daha dolu göstermeni önermiş ama bu logo olduğu için daha fazla kalabalığa ihtiyaç olmadığını düşünüyorum.. taslak olarak bu haliyle gayet şık.. eline emeğine sağlık..iyi çalışmalar...

(",)
Bu mesajdan alıntı yap
tasarimci45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimci45

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2009 #6
akıllıc bir düşünce ama renleri değiştirsen nasıl olur
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-09-2009 #7
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Başlığınız düzeltilmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
fatih0638 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatih0638

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-09-2009 #8
banada bı logo calısması yapabılırsen sevıınırım
Bu mesajdan alıntı yap
SayBorG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SayBorG(35)

Grafiker / İzmir

Alt 11-09-2009 #9
olur tabi, hayır kurumu burazı zaten! sen numaranı bırak biz seni ararız Tuana Logo Çalışması

ellerine sağlık, düşünce çok güzel, logo şık. ama renkler bana da biraz olmamış gibi geldi, daha güzel olabilir. kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-09-2009 #10

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları