Tüm Freelance Grafik İşleriniz İtina İle Yapılır. - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Tüm Freelance Grafik İşleriniz İtina İle Yapılır. - Türkiye Geneli ...

Fatih Bestas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatih Bestas

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tüm Freelance Grafik İşleriniz İtina İle Yapılır.

Program/Seviye: Corel Draw: Çok iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: İsteyene Referanslarım Mail Olarak Gönderilecektir.

İşle ilgili açıklama: 2007 yılından itibaren grafik tasarım ile uğraşmaktayım. Her türlü Kurumsal kimlik çalışmaları ve bunun yanında kartvizit,broşür,katalog,afiş,antetli,zarf v.s v.s işlerinizde hem grafik tasarım hem baskı hizmeti verebilirim. İlgilenenler mail veya telefonla benimle irtibat kurabilir. Saygılar..

E-posta:

Telefon: 0538 688 93 19
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tüm Freelance Grafik İşleriniz İtina İle Yapılır. - Türkiye GeneliTüm Freelance Grafik İşleriniz İtina İle Yapılır. - Türkiye GeneliTüm Freelance Grafik İşleriniz İtina İle Yapılır. - Türkiye GeneliTüm Freelance Grafik İşleriniz İtina İle Yapılır. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Fatih Bestas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatih Bestas

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2015 #3
Güncel ilan...
Bu mesajdan alıntı yap