Tüm Freelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Tüm Freelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Tüm Freelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: ◆ Photoshop ◆ Illustrator ◆ InDesign ◆ Flash ◆ After Effects ◆ Dreamweaver Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) ...

gizemalkann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizemalkann

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tüm Freelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır

Program/Seviye: ◆ Photoshop
◆ Illustrator
◆ InDesign
◆ Flash
◆ After Effects
◆ Dreamweaver

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Istenildiği takdirde portfolyo gönderilecektir.

İşle ilgili açıklama:
  • Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı
  • Magnet Tasarımı
  • Kitap Kapağı Tasarımı
  • Katalog Tasarımı
  • Dergi Tasarımı
  • Broşür Tasarımı
  • El İlanı (Flyer) Tasarımı
  • Insert Tasarımı
  • Afiş / Poster Tasarımı
  • Banner Tasarımı
  • Etiket, ambalaj Tasarımı
  • Takvim Tasarımı
  • Billboard Reklam Tasarımı
  • Web Site Arayüz Tasarımı

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Tüm Freelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır - Türkiye GeneliTüm Freelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır - Türkiye GeneliTüm Freelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır - Türkiye GeneliTüm Freelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..