Tüm görsel tasarım işleri yapılır - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Tüm görsel tasarım işleri yapılır - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Tüm görsel tasarım işleri yapılır Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay İş deneyimi ve içeriği: Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni ...

agidekmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agidekmen

Sanat Yn. / İzmir

Alt 04-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tüm görsel tasarım işleri yapılır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Türkiye'nin her yerine görsel tasarım işleri yapılır. Web tasarımdan logo tasarıma kadar aklınızda ne varsa en uygun fiyatlarla yapılır. Fikirlerinizi beraber değerlendirip fikirlerinize can verelim. Çalışmalar en kısa sürede teslim edilmektedir.

E-posta:

Telefon: +9 0553 532 08 74
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tüm görsel tasarım işleri yapılır - Türkiye GeneliTüm görsel tasarım işleri yapılır - Türkiye GeneliTüm görsel tasarım işleri yapılır - Türkiye GeneliTüm görsel tasarım işleri yapılır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap