Tüm REKLAM üzerine işlerinizi yapar size gönderebilirim. - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Tüm REKLAM üzerine işlerinizi yapar size gönderebilirim. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Tüm REKLAM üzerine işlerinizi yapar size gönderebilirim. Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Photoshop Corel Draw İllustrator İndesign Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: Microsoft, Güney Rest , The House ...

eneskalkavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eneskalkavan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tüm REKLAM üzerine işlerinizi yapar size gönderebilirim.

Program/Seviye: Photoshop
Corel Draw
İllustrator
İndesign

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Microsoft, Güney Rest , The House Cafe , Greenpeace , ACR Platform
ve dahası.. Bu firmaların kaşe , tabela , masalık , isimlik vb. çalışmalarını yapıyorum.

İşle ilgili açıklama: Herkese Merhaba.

Reklam şirketinde Grafiker pozisyonunda çalışıyorum.
Hertürlü Özel tasarım Kaşe , Ahşap Kazıma , Lazer Kesim .
Pleksiglass , Tabela , Logo , Afiş , Anahtarlık , Rozet , Madalya
İşlerinizi sizler için hazırlayabilir ve fatura keserek gönderebilirim.

Yeni açmış olduğum instagram sayfasından çalışmalara bakabilir, isterdiğiniz çalışmayı bana iletebilirsiniz.

İnst : reklam.studio

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tüm REKLAM üzerine işlerinizi yapar size gönderebilirim. - Türkiye GeneliTüm REKLAM üzerine işlerinizi yapar size gönderebilirim. - Türkiye GeneliTüm REKLAM üzerine işlerinizi yapar size gönderebilirim. - Türkiye GeneliTüm REKLAM üzerine işlerinizi yapar size gönderebilirim. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
eneskalkavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eneskalkavan

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap