Tümör çeşitleriyle ilgili broşür çalışmalarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Tümör çeşitleriyle ilgili broşür çalışmalarım ...

sherifhe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sherifhe(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 23-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmları gayet başarılı buldum ellerinize sağlık. Hoşuma gitmeyen tek şey konunun ismi "Tümör Broşürü" derken sanki tümör diye bir ürün var onun tanıtımı var gibi algılanıyor. Biraz daha uzun olsa da Tümör Tanıtım Broşürü vs. tarzı isimler daha uygun olur kanısındayım. Diğer türlü bir tarafı bana çok komik geliyor "Gel vatandaş tümörün iyisi bizdeeeee" veya vitrin camına "İthal Tümör Çeşitleri Gelmiştir" Tümör çeşitleriyle ilgili broşür çalışmalarım ...
Bu mesajdan alıntı yap

sherifhe(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 23-01-2012 #3
teşekkür ederim yorumundan dolayı ama "tümör broşürü" değil broşürleri yazdım birden çok calısma olduğu ıcın ama anlaşılır dıye dusunmustum..
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-01-2012 #4
Konu anlaşılması değil elbette anlaşılıyor [resimlere baktıktan sonra Tümör çeşitleriyle ilgili broşür çalışmalarım ] Ben anlaşılmamasını değil zihnimde uyandırdığı etkiden bahsetmiştim. Hem böyle daha iyi olmamış mı? ...
Bu mesajdan alıntı yap

sherifhe(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 23-01-2012 #5
tamam oldu :wink:teşekkür ederim yönlendirdiğin için ZxxxE...
Bu mesajdan alıntı yap

sherifhe(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 24-01-2012 #6
eline sağlık çok güzel olmuş hepsi gayet şık duruyor Tümör çeşitleriyle ilgili broşür çalışmalarım
çok tekekkür ederimTümör çeşitleriyle ilgili broşür çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 24-01-2012 #7
Elinize sağlık birçok şekilde çalışmışsınız.Ama üst ve alttaki düz, kıvrımlı alanlar çok fazla görünüyor.Altta olabilir ama üst kısımdakiler için çok fazla yer ayırmışsınız gibi geldi bana.O alanların daha küçük olup, görsellerin ön plana atılmasını tercih ederdim.Nacizane görüşüm tabii.
Tekrar elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-01-2012 #8
Çalışmalarınız çok yaratıcı. Testis ve Uterus daki insanlar mutlu olmasa iyi olurdu. Tümör çeşitleriyle ilgili broşür çalışmalarım
Yalnız kullandığınız renkler sanki kozmetik bir ürün satışında kullanılan renkler gibi olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

sherifhe(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 24-01-2012 #9
Çalışmalarınız çok yaratıcı. Testis ve Uterus daki insanlar mutlu olmasa iyi olurdu. Tümör çeşitleriyle ilgili broşür çalışmalarım
Yalnız kullandığınız renkler sanki kozmetik bir ürün satışında kullanılan renkler gibi olmuş.

iç karartıcı renkler kullanmak taraftarı değilim zaten hastalıklar yeterince ıç karartıcı ki kanserden bahsediyoruz ve kanserde olsa bundan kurtulan insanlarda mevcut o yüzden hep mutsuz insanlar kullanmadım.
çok teşekkür ederim yorumun için..
Bu mesajdan alıntı yap

sherifhe(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 24-01-2012 #10
Elinize sağlık birçok şekilde çalışmışsınız.Ama üst ve alttaki düz, kıvrımlı alanlar çok fazla görünüyor.Altta olabilir ama üst kısımdakiler için çok fazla yer ayırmışsınız gibi geldi bana.O alanların daha küçük olup, görsellerin ön plana atılmasını tercih ederdim.Nacizane görüşüm tabii.
Tekrar elinize sağlık.
çok teşekkür ederim yorumun için...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları