Tunaboylular & Deliormanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin logo lazım ACİL

Logo Tasarımları - Tunaboylular & Deliormanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin logo lazım ACİL Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar acill Tunaboylular & Deliormanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin logosu lazım elinde olan varsa veya bulabileceğim bir site varsa yardım ederseniz sevinirim...

Tunaboylular & Deliormanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin logo lazım ACİL
b.muslu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b.muslu(33)

Grafiker

Alt 20-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar acill Tunaboylular & Deliormanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin logosu lazım elinde olan varsa veya bulabileceğim bir site varsa yardım ederseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 20-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://tunaboylular.com/images/header.jpg Tunaboylular & Deliormanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin logo lazım ACİL
Bu mesajdan alıntı yap

b.muslu(33)

Grafiker

Alt 20-03-2008 #3
evet logo o ama bana çizim olarak lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-03-2008 #4
iyide onu cizen adamdan başka kimde olur ki yoksa yanlıs mı anladım cizdirmek mi istiyorsunuz
Bu mesajdan alıntı yap

b.muslu(33)

Grafiker

Alt 22-03-2008 #5
hayır yanlış anladın çizdirmek istemiyorum belki elinde çizim olarak vardır diye sordum. Belkide bu logoyu yapan bu siteye üyedir diye düşündüm. Yinede yardımlarınız için teşekkürler. Zaten başladım çizmeye. Saol.
Bu mesajdan alıntı yap
wish isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wish

Grafiker / Bursa

Alt 08-04-2009 #6
merhaba bu logo banada lazım oldu rica etsem atarmısınız.
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logo