TUNAHAN OTOMOTİV yeni denemem

Deneme Çalışmalar - TUNAHAN OTOMOTİV yeni denemem ...

sero swordson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 18-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar grafik konusunda hiçbir bilgi ve deneyime sahip değilim. sahip olmaya da açıkçası niyetim yok. bu işle hobi olarak ilgileniyorum. bu nedenle yorumlarınıza bu yönde ihtiyacım var. acımasız davranmayın bana:crying:

fon ve yazıyı paint ile yaptım daha sonra Pshop'ta hafif filtre ve alt çizgi uyguladım. layer falan da kullanmadım. buyrun...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 18-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu işte hiç bir bilgi ve deneyime sahip değilsiniz ve sahip olmayada niyetiniz yok!

O zaman niye tasarlıyorsunuz ve yorum istiyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 18-08-2011 #3
üsteki açıklamayı keşke yapmasaydınız bu alanda iş deneyiminiz olmayabilir ve bunu da istemiyor olabilirsiniz ama hobi olarak da ilgilenecekseniz belli bir bilgi birikimine sahip olmanız gerekmektedir bunu da istemiyorsunuz aslında bu konuda biraz kendinizle çelişiyorsunuz çünkü bizden yorum istiyorsunuz nasıl davranmamız gerektiğine karar vermelisiniz ve en önemlisi sizin kendinizin bu çelişki konusunda birşey yapması gerektiğini farketmelisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
sero swordson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 19-08-2011 #4
Bu işte hiç bir bilgi ve deneyime sahip değilsiniz ve sahip olmayada niyetiniz yok!

O zaman niye tasarlıyorsunuz ve yorum istiyorsunuz?
üsteki açıklamayı keşke yapmasaydınız bu alanda iş deneyiminiz olmayabilir ve bunu da istemiyor olabilirsiniz ama hobi olarak da ilgilenecekseniz belli bir bilgi birikimine sahip olmanız gerekmektedir bunu da istemiyorsunuz aslında bu konuda biraz kendinizle çelişiyorsunuz çünkü bizden yorum istiyorsunuz nasıl davranmamız gerektiğine karar vermelisiniz ve en önemlisi sizin kendinizin bu çelişki konusunda birşey yapması gerektiğini farketmelisiniz
şu sebepten; insanoğlu doğası gereği kendisi hakkında, yaptıkları hakkında, yorum yaplmasını sever.

bu çalışmayı yapmamın nedeni görsel şeylerle uğraşmayı sevmem. kendimi bu konuda geliştirmek istemiyor olmam bir zorunluluk değildir arkadaşım. ayıp da değildir, mecburiyet hiç değildir. ben bir kamu yöneticisiyim grafiker değilim. olmayacağım. ama amatör düzeyde çalışmaya ve sunmaya devam edeceğim.

yorumunuza sundum çünkü "bu olur veya olmaz" demenizi bekliyordum. ama siz çalışmamı eleştirmeyi bıraktınız beni eleştiriyorsunuz...

yorumunuz için teşekkür ederim seventh ve erkal.
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 19-08-2011 #5
şu sebepten; insanoğlu doğası gereği kendisi hakkında, yaptıkları hakkında, yorum yaplmasını sever.

bu çalışmayı yapmamın nedeni görsel şeylerle uğraşmayı sevmem. kendimi bu konuda geliştirmek istemiyor olmam bir zorunluluk değildir arkadaşım. ayıp da değildir, mecburiyet hiç değildir. ben bir kamu yöneticisiyim grafiker değilim. olmayacağım. ama amatör düzeyde çalışmaya ve sunmaya devam edeceğim.

yorumunuza sundum çünkü "bu olur veya olmaz" demenizi bekliyordum. ama siz çalışmamı eleştirmeyi bıraktınız beni eleştiriyorsunuz...

sizinle bir alıp veremediğim yok kusura bakmayın ama başta yazdığınız yorumla da, eleştirirsem yani çalışma hakkında birşey söylersem doğru mu olur olmaz mı kavrayamadım o yüzden başta yazdığınız yorumla ilgilendim geliştirmeye niyetiniz yoksa ne söyleyeyim çalışma hakkında diye düşündüm ama kusura bakmayın rahatsız etmek de niyetim değildi
neyse size iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-08-2011 #6
Ben yorumumu yapıyorum... "bu olmaz" , açıklama bekleme.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 19-08-2011 #7

Bir konuda kendinizi geliştirmek istemiyorsanız niye fikrimizi soruyorsunuz? Olmuş desek ne olacak, olmamış desek ne olacak? Size ne katacak.... Neyi değiştirecek.
Kendi içinizde çelişkilerle dolusunuz.
Laf kalabalığı yapıyorsunuz, ne söylediğinizi bilmiyorsunuz.
Ve gereksiz zaman çalıyorsunuz.
İşinizi yapın, kamuyu yönetin!!!
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-08-2011 #8
Kamuda bu kadar boş işlerle uğraşacağınıza biraz insanların işlerini hızlandırın, bu kurumlarda işi olan insanların çektiği çeleleri çekmemek için biraz uğraş verin.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 20-08-2011 #9
al hadi

kamu kurumları yan gelip yatma yeri değildir!

bu sözümün aksini kanıtlayın hadi
adamlar yatıyorlar
sallıyolar başı alıyorlar maaşı TUNAHAN OTOMOTİV yeni denemem

bir de yarın birgün yakınlarına falan logo yapar bizim işi de iice sarpa sararlar
boş bırakmaya gelmiyor :P

logoya yorum yapılacak olursa da
ortada logo yok
1- logo ile ilgili hiçbir kurala uyulmamış. PS de logo mu çizilir?
2- logo diye bir şey yok zira bu efekt verilmiş bir font
Bu mesajdan alıntı yap
eboola isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eboola

Grafiker / Ankara

Alt 20-08-2011 #10
Çok sert olmuş :cool:
al hadi

kamu kurumları yan gelip yatma yeri değildir!

bu sözümün aksini kanıtlayın hadi
adamlar yatıyorlar
sallıyolar başı alıyorlar maaşı TUNAHAN OTOMOTİV yeni denemem

bir de yarın birgün yakınlarına falan logo yapar bizim işi de iice sarpa sararlar
boş bırakmaya gelmiyor :P

logoya yorum yapılacak olursa da
ortada logo yok
1- logo ile ilgili hiçbir kurala uyulmamış. PS de logo mu çizilir?
2- logo diye bir şey yok zira bu efekt verilmiş bir font
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları