TUNAHAN YAPI ilk çalışmam

Logo Tasarımları - TUNAHAN YAPI ilk çalışmam ...

sero swordson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar logo konusunda pek deneyimli değilim ve şöyle birşey hayalettim.
bolca eleştirelim ki hem ben hem de diğer amatör arkadaşlar faydalansın...

nasıl?..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Abdülmecid77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Abdülmecid77

Grafiker / İstanbul

Biraz daha geliştirebilirsiniz...

Alt 17-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanız güzel gözükse de biraz da geliştirmeniz gerecek. Çünkü inşaat yazısının arkasındaki bina şekilleri çok sönük kalmış. her bina için değişik ve soft renk tonlarında çalışırsanız olabilir.

Ayrıca logodaki yazıya kalın bir font kullanmanızı tavsiye ederim.

iyi çalışmalar kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-08-2011 #3
Olmamış, işletmeci gözüyle bakıyorum logo denecek bi tarafı yok karşıma böyle bi logo gelse kabul etmezdim, alttaki bina silüetlerine gerek yok, yazı karakteri de kötü bir seçim sitedeki logo çalışmalarını incelemeni tavsiye ederim, yine de emek vermişsin eline sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-08-2011 #4
Çalışmanız güzel gözükse de biraz da geliştirmeniz gerecek. Çünkü inşaat yazısının arkasındaki bina şekilleri çok sönük kalmış. her bina için değişik ve soft renk tonlarında çalışırsanız olabilir.

Ayrıca logodaki yazıya kalın bir font kullanmanızı tavsiye ederim.

iyi çalışmalar kolay gelsin...
tekrar bir bakalım.
yazı tipi uygun mu bu arada? geçiş eklesem nasıl olur yukardan ışık geliyor gibi?
Bu mesajdan alıntı yap

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-08-2011 #5
Olmamış, işletmeci gözüyle bakıyorum logo denecek bi tarafı yok karşıma böyle bi logo gelse kabul etmezdim, alttaki bina silüetlerine gerek yok, yazı karakteri de kötü bir seçim sitedeki logo çalışmalarını incelemeni tavsiye ederim, yine de emek vermişsin eline sağlık.
haklısınız. daha önce ben de yaptığınız yorumun aynsını başka kullanıcılar için yapmıştım. yapılana bir işletmeci, kurum yetkilisi gözüyle bakmalıyız. ancak o zaman en iyiye yakın olanı bulabiliriz. nitekim bu benim daha ilk çalışmam, amanla sorunları gidereceğim. yorumunuza teşekkürler.

bu arada forum yönetiminden özür diliyorum. yukarıdaki mesaja düzelt diye başlamama rağmen nasıl iki ayrı mesaja dönüştürmeyi başarıyorum anlamadım gitti arkadaş!...
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 17-08-2011 #6
o binaların var olduğunu sen söylemesen fark etmeyecektim

evet ne yazık ki logoluk bir yanı yok
logoları incelemeni tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 17-08-2011 #7
tipografik bir logo denemeni tavsiye ederim. örneğin bina silüeti ile fontu birleştirebilirsin.
bu çalışma bana göre de olmamış. kusura bakma... TUNAHAN YAPI ilk çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
vosken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vosken

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 17-08-2011 #8
sadece bir binaya odaklansan (msela perspektifli görünüşünden kuş bakışı olan onu soyutlasan , gereksiz çizgileri atarsan daha da sadeleştirirsen veya nette biraz gözlem yaparak binaları soyutlaştırırsan )font seçimini de zıtlık olusturmaması acısından bina keskinse ona göre font seçmen başlangıc için yararlı olur benim fikrim.
Bu mesajdan alıntı yap

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-08-2011 #9
sağolun.

neden kusura bakacakmışım? benim b işle pek ilgim yok zaten aha da şimdi başladım logo işine. eleştirirken suçluluk duymayın.

dediklerinizi dikkate alarak düzeltmeler yapacağım. zahmet olmazsa bir de şuna bakabilirmisiniz:

yapı-inşaat için ideal değil biliyorum.
eleştirirken iyi ama yaparken öyle olmuyormuş, gördük TUNAHAN YAPI ilk çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap