tuner67 afiş çalışmam

Afiş Tasarımı - tuner67 afiş çalışmam ...

tuner67 afiş çalışmam
sevim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevim

Grafiker / Zonguldak

tuner67 afiş çalışmam

Alt 01-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tuner67 afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok karmaşık göz yorucu ve arabanın üzerine yerleştirdiğin logo havada duruyo arab ile alaksı yok sound of performance team yazısın altındaki beyaz katmn anlamsız ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

sevim

Grafiker / Zonguldak

Alt 01-12-2007 #3
çook saoltuner67 afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
sima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sima

Grafiker / İzmir

Alt 03-12-2007 #4
söylencek okadar çok şey varki
bence sen bunu bidaha gözden gecir ve öyle sun
Bu mesajdan alıntı yap

sevim

Grafiker / Zonguldak

Alt 03-12-2007 #5
Mesela neleri gözden geçirim :S
Bu mesajdan alıntı yap
elzem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elzem

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 05-12-2007 #6
Yazı karakterleri hiç uygun değil,lazertuning yazısı keskinken tuner67 yazısı biraz daha yumuşak çerçeveli,gereksiz tuner67 tekrarı var kısacası sıkıştırma mantığıyla yapılmış göz yorucu bir afiş çalışması.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-12-2007 #7
afisi internete o kadar buyuk komusunki acilmadi hala.ben burdan alipta baski yaparsam net olacagi kanaatindeyim tuner67 afiş çalışmamDtuner67 afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

sevim

Grafiker / Zonguldak

Alt 05-12-2007 #8
Yazı karakterleri hiç uygun değil,lazertuning yazısı keskinken tuner67 yazısı biraz daha yumuşak çerçeveli,gereksiz tuner67 tekrarı var kısacası sıkıştırma mantığıyla yapılmış göz yorucu bir afiş çalışması.
Lazer tuning ve Tuner67 yazısı kendi yazıkarekterleri onların üzerinde bi değişilik yapamazdım..
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 05-12-2007 #9
Afiş demişsiniz . Kusuruma bakmayın afiş in ne anlama gelindiği biliniyormu ? Peki bunu afiş olarak değerlendirelim siz afiş diyorsunuz diye. Peki değerlendirirken neyi göz bulunduracağız ? Göz önünde olmayan tipografinin "t" sindenmi ? Yoksa karmaşık hissini veren font uyumsuzluğunun "f" sini mi ?. Gelelim Photoshop un blending efektlerine her yerde kullanmak zorunda değilsiniz... Ayrıca afiş ler ne içindir ? Tanıtım için bu afiş te neyi tanıyoruz ? Bir web sitesimi ? Yoksa öylesine yapılmış bir afiş midir bu ? Hayali olan çalışmalarınızı bu şekilde bu kategorilere yüklerseniz bunun gibi sert eleştiriler alabilirsiniz. Eğer çalışmanız herhangi bir kurum a yada kuruluşa ait değilse Kişisel Çalışmalar kategorisine yüklerseniz biraz daha olumlu yorumlar yapabiliriz. Ancak buraya yüklüyorsanız sizi bir profesyonel olarak görür ve profesyonel bir şekilde yorumumuzu yaparız...

Yazdıklarımı lütfen kötü olarak algılamayınız...

Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap

sevim

Grafiker / Zonguldak

Alt 05-12-2007 #10
Afiş demişsiniz . Kusuruma bakmayın afiş in ne anlama gelindiği biliniyormu ? Peki bunu afiş olarak değerlendirelim siz afiş diyorsunuz diye. Peki değerlendirirken neyi göz bulunduracağız ? Göz önünde olmayan tipografinin "t" sindenmi ? Yoksa karmaşık hissini veren font uyumsuzluğunun "f" sini mi ?. Gelelim Photoshop un blending efektlerine her yerde kullanmak zorunda değilsiniz... Ayrıca afiş ler ne içindir ? Tanıtım için bu afiş te neyi tanıyoruz ? Bir web sitesimi ? Yoksa öylesine yapılmış bir afiş midir bu ? Hayali olan çalışmalarınızı bu şekilde bu kategorilere yüklerseniz bunun gibi sert eleştiriler alabilirsiniz. Eğer çalışmanız herhangi bir kurum a yada kuruluşa ait değilse [COLOR="Red"]Kişisel Çalışmalar[/COLOR] kategorisine yüklerseniz biraz daha olumlu yorumlar yapabiliriz. Ancak buraya yüklüyorsanız sizi bir profesyonel olarak görür ve profesyonel bir şekilde yorumumuzu yaparız...

Yazdıklarımı lütfen kötü olarak algılamayınız...

Saygılarımla.
Yazdıklarınız kötü algılamıorum ..Bu çalışma Kurum falan ait değil yanlış yere yükledim sanırım:upset: Beni uyardığınız içinde teşekkür ederim..Aslında bu yorumlar beni hırslandırıotuner67 afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tuner67, afi, almam