Tunga - TU-2 - Tank

3D Studio Max - Tunga - TU-2 - Tank Sponsorlu Bağlantılar 3D Studio Max 2009 Render Motoru: Vray 1.5...

Tunga - TU-2 - Tank
Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Tunga - TU-2 - Tank

Alt 06-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tunga - TU-2 - Tank

Tunga - TU-2 - Tank

Tunga - TU-2 - Tank

Tunga - TU-2 - Tank

Tunga - TU-2 - Tank

Tunga - TU-2 - Tank

Tunga - TU-2 - Tank

Tunga - TU-2 - Tank

Tunga - TU-2 - Tank

3D Studio Max 2009
Render Motoru: Vray 1.5
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Erhanım, halen savaş ortamı olmadan gıcır gıcır makinalar. Olmamış Tunga - TU-2 - Tank
Bu mesajdan alıntı yap

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2012 #3
Erhanım, halen savaş ortamı olmadan gıcır gıcır makinalar. Olmamış Tunga - TU-2 - Tank
Haklısın abi, bir tank ne kadar temiz olabilir ki? Tunga - TU-2 - Tank Ama sen bu görüntüleri galeride sergi gibi düşün =)
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-02-2012 #4
Haklısın abi, bir tank ne kadar temiz olabilir ki? Tunga - TU-2 - Tank Ama sen bu görüntüleri galeride sergi gibi düşün =)
Ya bırak bu işleri kardeşim Tunga - TU-2 - Tank De ki bana ulaş abi benden bu kadar Tunga - TU-2 - Tank Neymiş kurşunmuş, ateşmiş mayın patlamasıymış, yanık binalarda neymiş desene.. Üşeniyorum abi desene Tunga - TU-2 - Tank De bakiyim hadi hadi çekinme Tunga - TU-2 - Tank
Bu mesajdan alıntı yap

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2012 #5
Ya bırak bu işleri kardeşim Tunga - TU-2 - Tank De ki bana ulaş abi benden bu kadar Tunga - TU-2 - Tank Neymiş kurşunmuş, ateşmiş mayın patlamasıymış, yanık binalarda neymiş desene.. Üşeniyorum abi desene Tunga - TU-2 - Tank De bakiyim hadi hadi çekinme Tunga - TU-2 - Tank
Yalannn! Yalan söylüyorsunnn! Tunga - TU-2 - Tank Tamam gaz oldum başardın... O modelleri sadece beyni çalıştırmak ve teknik kabiliyeti geliştirmek için yapmıştım.. İçinde savaş aracı olan ama asla kötülük için kullanılmayıp sadece süs vazifesi görecek diye yapmıştım... Hatta bak aşağıya ormanla dost bir tank render'imi koydum benim hayalim buydu Tunga - TU-2 - Tank Orda tank olsa bile dünya; çiçekler ekilen, zeytin ağaçlarının gölgesinde dinlenilen ve haftasonu işten imkân üretilip kız arkadaşla sinemaya gidilen zevk dolu bir yer olacaktı ama bunu sen istedin, Tozu-dumanı gül kokularına, toprağa ekilen çiçekleri kan tohumuna değişmeyi sen istedin abiiii... Bu savaşı sen başlattın Ulaş abiiiiiiii Tunga - TU-2 - Tank

Tunga - TU-2 - Tank
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-02-2012 #6
Eline sağlık, sunumunda güzel olmuş modellemen ve renderin gibi...
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-02-2012 #7
Heheeh Tunga - TU-2 - Tank Senin tanklar ozaman polyanna tankları olacak Tunga - TU-2 - Tank Pembeye boyayıp yanına sprey boya ile wings tank gibi yazılar stickerlar yapıştırman icap eder Tunga - TU-2 - Tank

Erhanım ilahi erhanım Tunga - TU-2 - Tank
Bu mesajdan alıntı yap

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2012 #8
Heheeh Tunga - TU-2 - Tank Senin tanklar ozaman polyanna tankları olacak Tunga - TU-2 - Tank Pembeye boyayıp yanına sprey boya ile wings tank gibi yazılar stickerlar yapıştırman icap eder Tunga - TU-2 - Tank

Erhanım ilahi erhanım Tunga - TU-2 - Tank
O kadar da değil abicim, biz şimdi kimseye zarar vermiyor diye "Good Boy" diyip te Karşıyaka Yalısı'ndaki İnsan Hakları anıtını "oww yeaa burayı pembeye boyayalımmm.." diyor muyuz ? Tunga - TU-2 - Tank Çok ayıp =)
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-02-2012 #9
O kadar da değil abicim, biz şimdi kimseye zarar vermiyor diye "Good Boy" diyip te Karşıyaka Yalısı'ndaki İnsan Hakları anıtını "oww yeaa burayı pembeye boyayalımmm.." diyor muyuz ? Tunga - TU-2 - Tank Çok ayıp =)
Tunga - TU-2 - Tank Göztepe tarafında oturduğumdan KSK tarafına bişi yazman beni bağlamaz Tunga - TU-2 - Tank Aksine seni de tam35 yapar. Tunga - TU-2 - Tank O yüzden yap artık güzel bir atmasferde gözümüz canlansın. Ben renklendirmeye coştum bu ara.. Sende bunlara coş bakalım.
Bu mesajdan alıntı yap

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2012 #10
Tunga - TU-2 - Tank Göztepe tarafında oturduğumdan KSK tarafına bişi yazman beni bağlamaz Tunga - TU-2 - Tank Aksine seni de tam35 yapar. Tunga - TU-2 - Tank O yüzden yap artık güzel bir atmasferde gözümüz canlansın. Ben renklendirmeye coştum bu ara.. Sende bunlara coş bakalım.
Peki :handshake: Tunga - TU-2 - Tank
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları