Tur Afişi

Deneme Çalışmalar - Tur Afişi ...

Tur Afişi
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Tur Afişi

Alt 03-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Müşteri farklı renkler kullanalım diyince şöyle bir şeyler çıktı ortaya ...

Tur Afişi

Tur Afişi

Tur Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
O üstteki el o hatun kişiye aitse itiraf ediyorum şok içindeyim Tur Afişi

Tur seçeneklerine göre renk ayrımları mantıklı ama soğuk renkler yerine daha canlı renkler cazip olabilir. Görsellerin bazıları puslu bazıları net.. Bunun için renk ayrımıda gerekir..Genel olarak başarılı çalışma. Yoğun yazı ve görsele rağmen net olması albenisini ortaya koymuş tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-01-2012 #3
O üstteki el o hatun kişiye aitse itiraf ediyorum şok içindeyim Tur Afişi

Tur seçeneklerine göre renk ayrımları mantıklı ama soğuk renkler yerine daha canlı renkler cazip olabilir. Görsellerin bazıları puslu bazıları net.. Bunun için renk ayrımıda gerekir..Genel olarak başarılı çalışma. Yoğun yazı ve görsele rağmen net olması albenisini ortaya koymuş tebrikler.
Genelde resmi kurumlara yaptığım işleri sergilemem, lakin buraya atmamın nedeni birazda farklı bir göz(lere) ihtiyaç duymamdı ...

yorumunuz için teşekkürler,sağolun... Daha canlı renkler kullanın dediğiniz neresi var, belirtirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 04-01-2012 #4
Genelde resmi kurumlara yaptığım işleri sergilemem, lakin buraya atmamın nedeni birazda farklı bir göz(lere) ihtiyaç duymamdı ...

yorumunuz için teşekkürler,sağolun... Daha canlı renkler kullanın dediğiniz neresi var, belirtirseniz sevinirim
Genelde resmi kurumlara olan çalışmaları bende yayınlayamıyorum sorun değil. (Malum firmalarla olan anlaşmalardan dolayı) Bu tarz işleri ofis dışından arkadaşları kahve içmeye çağırarak farklı gözler arıyorum bende Tur Afişi

Çalışmanızda balkanlar turunda kullandığınız efektleri diğerlerin de uygulamamışsınız. Belki gözden kaçmış, belki de dökümanı şişirmek istememiş olabilirsiniz. Ama farklılık göze çarpıyor. Üst bantta kullandığınız renklerden bahsetmiştim. Daha net veya degradesiz geçişler olabilir.. Misal yine balkanlar turunda mat siyah zemin, yazı yine degradeli turuncu, Barcelona turunda fıstık yeşili zemin Yine turuncu degrade gibi genel bir şablon kullanabilirsiniz.

Fakat üst blok bantta kullandığınız renk sonrasında afişi tamamlayacak sayfanın altında bir bantı 2cm de olsa istiyor gibi..

Çalışma farklı yönlere gidebilir fazla dallandırıp budaklandırmak istemem. Yine eline sağlık diyor tebrik ediyorum..
Bu mesajdan alıntı yap