Turbo Araç Çizimi

Freehand - Turbo Araç Çizimi ...

Turbo Araç Çizimi
ismailümit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismailümit

Sanat Yn. / Kütahya

Turbo Araç Çizimi

Alt 04-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Turbo Araç Çizimi

Yine tamamı freehand ile çalıştığım bir araç çizimi. 6-7 saat civarında sürdüğünü tahmin ediyorum. Bu aynı zamanda freehandle ilk uğraşı gösterdiğim çizimim olması nedeniyle benim için ayrı bir önem taşıyor.
Beğenilerinize,
Saygılarımla,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

depressionist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

depressionist(28)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gerçekten çok güzel olmuş emeğine sağlık ama keşke nasıl yaptığınıda ekleseymişsin böylece bizde yararlanabilirdik (:
Bu mesajdan alıntı yap
ismailümit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismailümit

Sanat Yn. / Kütahya

Alt 06-11-2009 #3
Esasen bir hevesle başladım freehandde 2D modellemeye.Ancak hem vakit yetersizliği hemde 3D konusundaki hevesim nedeniyle fazlaca vakit ayıramadım. Bu nedenle yaptığım freehand modellemeleri iki elin parmaklarını geçmiyor. Bu freehandda ilk modellememdi.
Nasıl yapıldığı konusuna gelirsek, çizimler hayal ürünü değil. Beğenilen bir model görselinin freehand üzerinde direk görsek üzerinden pen aracı ile çizilmesi ve görsele uygun olarak renklendirilmesinden ibaret. Yani bu konuda amatör olan arkadaşlarında rahatlıkla yapabileceği ve kendini geliştirebilceği bir alan. Sadece sabırlı olmak ve mümkün olduğunca ayrıntılara önem vermek yeterli oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap