Turizm Rehberi (Kapak)

Afiş Tasarımı - Turizm Rehberi (Kapak) ...

Turizm Rehberi (Kapak)
Grafoza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafoza(36)

Grafiker / Antalya

Turizm Rehberi (Kapak)

Alt 28-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Turizm Rehberi (Kapak)

turizm rehberi icin yapmis oldugum kapak. kendi dusuncemden uzak olan bir kapak oldu ancak tasarim hakkinda dusuncelerinizi amak istiyorum. ayrica kapagin psikolojik olarak biraktigi ilk izlenimi merak ediyorum. simdiden tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu yazı ağvada geçiren biri olarak ağvada resim olarak koyulabilecek çook çook güzel kareler var..bence bunlar çokda ağvayı belirtmemiş herhangi bir yer gibi durmuş..yani ben resimlere bakıp içimden kalkıp bi gidiyim demem. 2.si çiçeği koyma bence yada kenarlarının geçişleri çok sert olmuş biraz daha soft bi geçiş yapabilirsin bence..başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-12-2008 #3

turizm rehberi icin yapmis oldugum kapak. kendi dusuncemden uzak olan bir kapak oldu ancak tasarim hakkinda dusuncelerinizi amak istiyorum. ayrica kapagin psikolojik olarak biraktigi ilk izlenimi merak ediyorum. simdiden tesekkurler...
Tasarım nerde bana bunu anlatırsanız sevinirim..Resimleri seçili alanda yan yana koymak tasarımmıdır?
Bu mesajdan alıntı yap
Grafoza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafoza(36)

Grafiker / Antalya

Alt 28-12-2008 #4
Tasarım nerde bana bunu anlatırsanız sevinirim..Resimleri seçili alanda yan yana koymak tasarımmıdır?
oncelikle uslubunu hic begenmedim saygisizlik yapiyorsun. calisma bu sekilde istendi, bende yaptim. goz alici olmadiginin bende farkindayim. yorum bekledim seviyesizlik degil.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-12-2008 #5
oncelikle uslubunu hic begenmedim saygisizlik yapiyorsun. calisma bu sekilde istendi, bende yaptim. goz alici olmadiginin bende farkindayim. yorum bekledim seviyesizlik degil.
:P Yorum yapmamız için ortada Senin deyiminle bir tasarım var! Üslubumu beğenmediğin için sana saygısızlık yaptığımı düşünmende yoruma açık olmadığını ortaya koyar..Ben sana olmamış, bune, nasıl iş bu ya diye bir şey demiyorum..Senin deyiminle tasarımın nerde olduğunu soruyorum..Göz alıcı veya albenisi olmayan bir işi seninde kabullenmene rağmen, ben hala bu işin içinde tasarımın nerde olduğunu sorarak belkide kendi seviyemi düşürüyorum..
Aferim arkadaşım harika olmuş..Tasarım! larını, umarım tasarım nedir? diye bir araştırma yaptıktan sonra iş, ad, veya bir sıfatlandırma içinde sunman dileklerimle..
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 30-12-2008 #6
arkadaşım biraz daha üzerinde çalışmalısın fotograf secimin çok iyi olmalı kapakta ve diyer sayfalarda ki al benisi olsun arkadaşım biraz daha çalış arkadaşım...Başarılarr..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kapak, rehberi, turizm