türk grafikerlerin başarısı

Resim - türk grafikerlerin başarısı ...

lazur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lazur

Fotoğrafçı / Rize

Alt 17-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir zamanlar internette tıklanma rekorları kıran ve haber kanallarında boy gösteren japon ressamın yaptığı sanat eseri 103 ünlü simadan oluşuyordu. ancak bu simalar arasında atatürk'ün resmi yer almıyordu. bu işe el atan türk grafikerler yaptıkları harika montajla cumhuriyetimizin kurucusunu tablo içerisine yerleştirmeyi başarmışlardır. tabloyu görüntülemek için buraya, yüksek çözünürlükte indirmek için buraya tıklayınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 17-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok iyi bir montaj olup olmadığı tartışılır ama ben şunu anlamıyorum, neden yabancıların görüşleri, düşünceleri bizim için bu kadar değerli? onlar Atatürk'ü oraya koymadılarsa, bırakın koymasınlar bunu neden bu kadar takıyoruz ki? Bunu bu kadar takarak bu yaptıklarını yüceltiyoruz. Onlar bizi takmıyorlar ve Atatürk'ü o ünlü simaların arasına almıyorlarsa biz onları hiç takmıyoruz, bence budur.
Bu mesajdan alıntı yap
BtaÖğretmeni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BtaÖğretmeni

Eğitimci / Rize

Alt 18-12-2010 #3
Orjinalinide karşısına koysaydınız çalışmayı daha iyi degerlendir .Ama orjinalinden daha iyi olduguna eminim türk grafikerlerin başarısı
Bu mesajdan alıntı yap
pramier isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pramier

Forumdan Uzaklaştırıldı

Desinatör / Muğla

Alt 23-12-2010 #4
Ataürkün bunların arasında işi ne. Zaten olsaydı ayıp olurdu. Resme baksana George Bushtan Mıke TAYSINA HİTLERDEN NAPOLYANA KADAR BÜTÜN KARALEKELER BU FOTOĞRAFTA
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 23-12-2010 #5
Türk grafikerlerin başarısı başlıklı konuyu bir heyecanla açtım. Ama içeriği görünce hayal kırıklığına uğradım. Bu nedir böyle Atatürk yok muş; eeeeeeee koymuş biri. Aman Allah'ım inanılmaz başarı.
1- konulsaydı ne olurdu, knulmadı ne oldu
2- yapılan ekleme başarılı mı? hayır.
3- bu konu bence komik
Bu mesajdan alıntı yap
Genoa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Genoa

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 12-01-2011 #6
Çok iyi bir montaj olup olmadığı tartışılır ama ben şunu anlamıyorum, neden yabancıların görüşleri, düşünceleri bizim için bu kadar değerli? onlar Atatürk'ü oraya koymadılarsa, bırakın koymasınlar bunu neden bu kadar takıyoruz ki? Bunu bu kadar takarak bu yaptıklarını yüceltiyoruz. Onlar bizi takmıyorlar ve Atatürk'ü o ünlü simaların arasına almıyorlarsa biz onları hiç takmıyoruz, bence budur.
Çok doğru.
Bu mesajdan alıntı yap
exodus1088 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exodus1088

Sanat Yn. / Ankara

Alt 12-01-2011 #7
Çok gereksiz bi çalışma. Atatürk bizim için ATATÜRK..Onlar için bişey ifade etmiyor olabilir. Atatürk'ün çalışmalarına , görüşlerine inanmayan birine Atatürk'ü referans göstermenin anlamı nedir.
Bu mesajdan alıntı yap
seydanese isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seydanese

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2011 #8
bende büyük bir heycanla açtım çok saçma birşeyle karşılaştım bunu neden bukadar dert ettiniz anlaymadım ATATÜRK olsaydı bu sefer neden Tayyip yok derdiniz sanırımtürk grafikerlerin başarısıtürk grafikerlerin başarısıtürk grafikerlerin başarısı işimize bakalım türk grafikerlerin başarısı
Bu mesajdan alıntı yap
impoved isimli Üye şimdilik offline konumundadır

impoved

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2011 #9
Bana göre güzel ve kendi kendimizi tatmin eden bir çalışma olmuş. Olsada olur olmasada olur.Sonuçta büyük önderi tüm dünya takdir etmiştir. Bu tabloyu zamanında yapan şahısın cahilliğinden kaynaklanmıştır Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK' ü koymamak. Ama önemli olan bir şey daha var. Bu tablonun orjinalinde nasıl unutulmuş ki dedelerimizin en başındaki Osmanlı İmparatorluğunun ecdadı ve kurucusu Osman GAZİ' yi koymamak. Unutmuşum o tablodakilerin ve yapanın ecdatlarınında kuyruk acısı vardı 600 senelik bir acı türk grafikerlerin başarısı
Bu mesajdan alıntı yap
yesil_dokunus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yesil_dokunus

Grafiker / İzmir

Alt 14-01-2011 #10
ne var koymaya ben de hayal kırıklığına uğradım!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
atatürk, cizim, portre, tablo, yağlı boya