Türk kahvesi

Ambalaj Tasarımı - Türk kahvesi Sponsorlu Bağlantılar Yine hayali bir firmaya ait çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum. Sevgi ve saygılarımla....

Türk kahvesi
patraclos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

patraclos

Hiç Biri / İzmir

Türk kahvesi

Alt 14-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yine hayali bir firmaya ait çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum. Sevgi ve saygılarımla.

Türk kahvesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

covenantt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

covenantt

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İyi akşamlar öncelikle ben bu siteye yeni üye oldum ve tecrübe puanım yok ne kadar dediklerim sizi ilgilendirir bilmem ama 3. sınıf grafik tasarım öğrencisiyim . Öncelikle renkler konsepte uymuş ve güzel duruyor ben kahvedeki türk bayrağını sindiremedim uymadığını düşünüyorum aşırı milliyetçi kaçıyor. Birde alttaki motifler sanki biraz fazla oymalı kakmalı gösteriyor ambalajınızı zaten sultan yazısı ve altındakiler yeterli üstüne biraz daha uğraşılsa güzel olabilir .

Başarılar dilerim ... Türk kahvesi
Bu mesajdan alıntı yap

patraclos

Hiç Biri / İzmir

Alt 14-09-2008 #3
İyi akşamlar öncelikle ben bu siteye yeni üye oldum ve tecrübe puanım yok ne kadar dediklerim sizi ilgilendirir bilmem ama 3. sınıf grafik tasarım öğrencisiyim . Öncelikle renkler konsepte uymuş ve güzel duruyor ben kahvedeki türk bayrağını sindiremedim uymadığını düşünüyorum aşırı milliyetçi kaçıyor. Birde alttaki motifler sanki biraz fazla oymalı kakmalı gösteriyor ambalajınızı zaten sultan yazısı ve altındakiler yeterli üstüne biraz daha uğraşılsa güzel olabilir .

Başarılar dilerim ... Türk kahvesi
Öncelikle aramıza hoş geldin. Yorumun için çok teşekkürler. Ay ve yıldız için aşırı milliyetçi yorumuna ve sindirememene katılmıyorum belirtmek istedim. Herhalde böyle söylemek istemedin. Ay ve yıldızı koymamdaki amaç sadece Türk kahvesi imajını simgesel olarak vurgulamak istememdi olup olmaması tartışılabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-09-2008 #4
merhaba. renkler çok güzel fakat fincan fotoğrafı pek net değil.sultanın font seçimi güzel fakat uygulanan efekti pek beyenemedim. türk kahvesi efekti tuhaf durmuyormu? + arkadaşın dediği ayyıldız benimde pek hoşuma gitmedi.

elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
covenantt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

covenantt

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-09-2008 #5
Yok yani sindirmekten kastım o dğeil Türk kahvesi heyecan yaptım ilk yorum diye sanırım bu ambalaja yakıştıramadım uymadığını düşünüyorum diye yoksa dediğin gibi tartışılır tabi ... Türk kahvesi
Bu mesajdan alıntı yap

patraclos

Hiç Biri / İzmir

Alt 14-09-2008 #6
görüşlerinizin ışığında ufak değişiklikler sonucunda çalışmamın 2. hali

Türk kahvesi
Bu mesajdan alıntı yap
minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 15-09-2008 #7
Elinize sağlık bu son hali daha iyi duruyor.
İlk çalışmadaki ay-yıldızın göze batması bence kahvenin kendisinden olmayışından kaynaklanmış. Yapıştırma olduğu için.
Bu mesajdan alıntı yap
sermavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sermavi(30)

Grafiker

Alt 15-09-2008 #8
elinize saglik güzel olmus ama o fincanin rengi bana çok açik renk geldi krem rengi olma daha iyi olmazmiydi daha soft renkler
Bu mesajdan alıntı yap
ozguryemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozguryemen(39)

Grafiker / Van

Alt 16-09-2008 #9
Bayrak haricinde harika olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kahvesi, türk