Türk Malı :)

Deneme Çalışmalar - Türk Malı :) ...

el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 01-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

can sıkıntısından yaptıgım bir çalışma Türk Malı :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
8 ler değişik olmuş ama çok hoş olmamış sanki. Ve 1 ile 9 dan daha büyük olması garip bir görüntü ortaya çıkarmış. Ama yazı fontlarını beğendiğimi de söylemeliyim.
Bu mesajdan alıntı yap

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 01-02-2010 #3
Tamamen can sıkıntısı aslında o yüzden pek fazla özenilmedi.fontların ölçülerini inceledim 1 ile 9 arasında bir uyumsuzluk var ama öçlüleri aynı garip.Yazılar tr brsik sayılar ise nevis font isimleri.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2010 #4
Onlar 8 mi?... aslında esprili ve değişik. Ancak yaptığı çağrışım güzel değil. Çoğumuzca hitap halinde olduğu zaman hakeret olarak nitelendirdiğimiz bir hayvanın "domuzun" burnunun yan döndürülmüş hali gibi duruyor.Elbette böyle bir niyet yok ama neyse ki gerçekten bir yerlerde kullanılacak bir çalışma değil; ters teper.
Bu mesajdan alıntı yap

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 02-02-2010 #5
Onlar 8 mi?... aslında esprili ve değişik. Ancak yaptığı çağrışım güzel değil. Çoğumuzca hitap halinde olduğu zaman hakeret olarak nitelendirdiğimiz bir hayvanın "domuzun" burnunun yan döndürülmüş hali gibi duruyor.Elbette böyle bir niyet yok ama neyse ki gerçekten bir yerlerde kullanılacak bir çalışma değil; ters teper.
Aslında kırk yıl düşünsen gelmezdi aklıma degişik bir çagrışım olmuş Türk Malı :) 8 leri öyle yapmamın nedeni ise 88 lerin oldugu kızımlara vertical olarak 2006 ve 2008 yazmak istedim o yüzden 8 leri pt olarak büraz daha büyük yaptıgım 0 ların içne aldım bu sayede 2006 ve 2008 de yapabilecektim Türk Malı :)

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap