Türk Markası Telefon Kılıfı: Kabuk

Tanıtım Reklamları - Türk Markası Telefon Kılıfı: Kabuk Sponsorlu Bağlantılar Bu bir tanıtım reklamıdır. Türk Markası Telefon Kılıfı: Kabuk Telefonkilifim.com üzerinden kişiye özel telefon kılıfları tasarlayabildiğiniz gibi Türk tasarımcılara ait telefon kılıflarını da satın alabilirsiniz. Kabuk, Çin ürünlerinin ...

Konu Kapatılmıştır
Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu bir tanıtım reklamıdır.

Telefonkilifim.com üzerinden kişiye özel telefon kılıfları tasarlayabildiğiniz gibi Türk tasarımcılara ait telefon kılıflarını da satın alabilirsiniz. Kabuk, Çin ürünlerinin domine ettiği bir pazarda kaliteli ürünleri ile farklılık yaratmak isteyen bir Türk markasıdır.

Türk tasarımcılara özel bu program ile tasarımınızın gücüne göre para kazanmanız mümkün.

Tasarımcı Programı linkinden başvuru yapabileceğiniz bu program ile birlikte satılan her kılıftan para kazanırsınız. Yakın gelecekte bayilerden de yapılacak satışlardan para kazanabilir ve bir Türk markasının yükselişinde rol oynayabilirsiniz.

Kabuk ve telefonkilifim.com ile artık aradığınız kılıfı bulamamanız mümkün değil, çünkü artık üretilecek kılıfı belirlemek sizin elinizde!
Bu bir tanıtım reklamıdır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır