türk milli takımı

Serbest Çalışmalar - türk milli takımı Sponsorlu Bağlantılar Türk milli takımını halkımızın desteklediğini anlatan bir reklam çalışması yapmanız istense nasıl bir reklam yapardınız. fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

türk milli takımı

türk milli takımı

Alt 28-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Türk milli takımını halkımızın desteklediğini anlatan bir reklam çalışması yapmanız istense nasıl bir reklam yapardınız. fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

segahman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

segahman

Grafiker / İzmir

Alt 01-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Türk milli takımını halkımızın desteklediğini anlatan bir reklam çalışması yapmanız istense nasıl bir reklam yapardınız. fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
konu çok güzel milyonlarca fikir çıkabilir ortaya da, çalışma ne şekilde olucak? reklam filmi, afiş v.s. nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
Frankfurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Frankfurt(40)

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 04-03-2008 #3
Önce Türk Halkini sembolize eden nesneleri düsünürdüm. Ve sonrada büyük bir milletin dünya üzerindeki hakimiyetini nasil cizgilerle insanlara anlatabilmenin yolunu ! Ve sonrada aklima ilk gelen seyin su olduguna yürekten inanirdim : Türk Milleti, Türk Milli Takimini sartlar ne olursa olsun her zaman desteklemis.. Desteklemektedir.. Ve her zamanda destekleyecektir. Ve bunu Türk Milli Takiminda oynayan futbolcularinda yürekten bildiklerine ve inandiklarina eminim.... Bir reklamci olarak... Ve bu tarz bir reklam kampanyasinin hic bir zaman yapilmayacagindanda cok cok eminim..

En icten saygi ve sevgilerimle.

Onurhan
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
trk, milli, takm