Türk Polis Aracı (orjinalinden)

Deneme Çalışmalar - Türk Polis Aracı (orjinalinden) Sponsorlu Bağlantılar Baktım nette orjinal bi türk polis aracı yok yapayım dedim şahinle dolaşmasın türk polislerimiz nasıl olmus Uploaded with ImageShack.us...

arda46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 16-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Baktım nette orjinal bi türk polis aracı yok yapayım dedim şahinle dolaşmasın türk polislerimiz Türk Polis Aracı (orjinalinden) nasıl olmus

Uploaded with ImageShack.us
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

OguzOzaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 16-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gayet güzel olmuş kardeşim.Avrupa'da ve Amerika'da bunların örnekli var.Malesef bizimkiler dediğin gibi daha yeni yeni Clio ve dengi arabalar ile gezinmeye başladılar...Bizim devletimiz ancak kendi arabalarının yeniliyor...
Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 16-10-2011 #3
artık sokaklarda hızlı ve öfkeli olur Türk Polis Aracı (orjinalinden) Biz çalarız o arabaları Türk Polis Aracı (orjinalinden)
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 17-10-2011 #4
arkadaşlar bu arabayı polis arabası yapan ülke kendisi böyle arabalar üretebiliyor ve madem bu arabayı üretiyoruz polisimizi de dandik arabalara bindirmeyiz diyor Türkiye daha kendi arabasını üretemezken böyle polis arabalarını görmek haliyle imkansız oluyor
Bu mesajdan alıntı yap
arda46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 17-10-2011 #5
arkadaşlar bu arabayı polis arabası yapan ülke kendisi böyle arabalar üretebiliyor ve madem bu arabayı üretiyoruz polisimizi de dandik arabalara bindirmeyiz diyor Türkiye daha kendi arabasını üretemezken böyle polis arabalarını görmek haliyle imkansız oluyor

Haklısın kardeşim ama o günlerde gelecek inş. Tayyip Erdoğan gibi 3-5 adam daha olsun 10 yıla kalmaz uzaya cıkarız...
Bu mesajdan alıntı yap
OguzOzaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 18-10-2011 #6
Lütfen siyasete girmiyelim.Şimdi ben sana cevap yazarım sen bana yazarsın saygısız bir ortam oluşur.Siyasete hiç girmiyelim... Türk Polis Aracı (orjinalinden)
Bu mesajdan alıntı yap