Türk Telekom'a saygılar...

Afiş Tasarımı - Türk Telekom'a saygılar... Sponsorlu Bağlantılar Dün sabah youtube a girmeye çalışırken malum mahkeme kararı yazısıyla karşılaştım,dns değişikliği de işe yaramadı,proxy falan derken bir 15 dakika falan uğraştım siteye girebilemek için,hazır 15 dakika uğraşmışken ...

pseudo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pseudo

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 17-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dün sabah youtube a girmeye çalışırken malum mahkeme kararı yazısıyla karşılaştım,dns değişikliği de işe yaramadı,proxy falan derken bir 15 dakika falan uğraştım siteye girebilemek için,hazır 15 dakika uğraşmışken bir 5 dakikayı da aşağıdaki afişe ayırdım... Bu arada bu adresten youtube a ulaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Evet protesto edilesi bir durum..Adamlar biliyor zayıf noktamızı 3-5 yem atıyor bizde avlanıyoruz ve mahrum kalıyoruz ne yazık ki..
Bi'farkında olabilsek,bizi rencide edici küçük düşüren videolara bırak misilleme videolar hazırlamayı onların videolarına tıklamasak daha güzel bir cevap olacak..
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #3
afiş sade ve hoş olmuş ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Operadevil69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Operadevil69(35)

Kreatif direktör

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-03-2008 #4
Açıkcası bu kararın neden alındığını bilmiyorum ama şu var çirkin saldırılarda bulunuluyor belki o yüzden dolayı mı kapatıldı diye düşünüyorum...
Ya bu interneti başımıza getirmeyecektiniz ya da kesmeyecektiniz... Açıkcası bu tür oyunlara hiç gerek yok.
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #5
imza toplayalımı çalışma güzel
Bu mesajdan alıntı yap
Semih Taneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semih Taneri(48)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-03-2008 #6
Çalışma çok şık olmuş ellerinize, fikrinize sağlık.

Arkadaşlar, biraz geniş düşünün lütfen! Ülke gündemine Ergenekon denilen bir dava oturmuşken, Youtube'da savcıların, emekli ve halen görevde olan generallerin açıklamalarının gizli ses kayıtları bir bir patlarken, Youtube'un kapatılması, kapatılma nedeni olan söz konusu kaydın silinmesine rağmen açılmaması, %47'lik iktidar partisine kapatılma davası açılması...
Sizce bunların hepsi bir tesadüf mü?
Yoksa ben çok mu komplocu düşünüyorum?
Bu mesajdan alıntı yap
iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #7
eger atama biri dil uzatıyorsa cezalandırılmalıdır bence mahkeme kararında sonuna kadar haklı turklugu ve atatürkü küfürlere bogan videolar içeren bir siteninde bizim sırtımızdan para kazanması ne akdar dogru iszce.?

kaldırsınlar o çirkin ve asılsız videoları rahat rahat girelim sorun talep edildiği halde site yönetimi tarafından kaldırılmayan videolardır ..
bir kaç adinin koydugu

kimse ne atama ne vatanıma dil uzatamaz herkes cezasını çekmeli bence....
Bu mesajdan alıntı yap
ErSwaT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErSwaT

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #8
Videoların kaldırıldığını nerden biliyorsunuz..Ben birçok yerde pkk propagandası yapan Türkleri ve Atalarımızı yerin dibine sokan videolar,üyelikler gördüm bence kapatılması Türkiyede bir sorun teşkil etmez o web sitesi yöneticilerini alakadar eder ve onlar için kötü bir durum.

İlla youtube gibi bir site istiyorsanız pikniktube.com adresinden gereken videoları paylaşıp , izleyebilrsiniz....
Bu mesajdan alıntı yap
pseudo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pseudo

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 17-03-2008 #9
Çalışma çok şık olmuş ellerinize, fikrinize sağlık.

Arkadaşlar, biraz geniş düşünün lütfen! Ülke gündemine Ergenekon denilen bir dava oturmuşken, Youtube'da savcıların, emekli ve halen görevde olan generallerin açıklamalarının gizli ses kayıtları bir bir patlarken, Youtube'un kapatılması, kapatılma nedeni olan söz konusu kaydın silinmesine rağmen açılmaması, %47'lik iktidar partisine kapatılma davası açılması...
Sizce bunların hepsi bir tesadüf mü?
Yoksa ben çok mu komplocu düşünüyorum?
%100 katılıyorum görüşlerinize.

Videoların kaldırıldığını nerden biliyorsunuz..Ben birçok yerde pkk propagandası yapan Türkleri ve Atalarımızı yerin dibine sokan videolar,üyelikler gördüm bence kapatılması Türkiyede bir sorun teşkil etmez o web sitesi yöneticilerini alakadar eder ve onlar için kötü bir durum.

İlla youtube gibi bir site istiyorsanız pikniktube.com adresinden gereken videoları paylaşıp , izleyebilrsiniz....
Dünyada bu siteye erişimi engelleyen 5 ülkeden biriyiz,devekuşu mantığıyla gömün kafanızı kuma kumun altından da pikniktube'deki videoları izlersiniz,yarın bir gün bir mahkeme kararı da o siteye çıkana kadar.

imza toplayalımı çalışma güzel
teşekkür ederim,imza ile ilgili olarak maalesef bir sonuç alabileceğimizi sanmıyorum,aynı postun altında bir sürü farklı kafa,değişik düşünce.

atatürkü küfürlere bogan videolar içeren bir siteninde bizim sırtımızdan para kazanması ne akdar dogru iszce.?
'' Atatürk'ü '' yazmak istediniz sanırım,bu kadar hassas olduğunuz bir konuda,imlanıza biraz daha özen gösterseydiniz keşke...

afiş sade ve hoş olmuş ellerine sağlık
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
berguvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2008 #10
eger atama biri dil uzatıyorsa cezalandırılmalıdır bence mahkeme kararında sonuna kadar haklı turklugu ve atatürkü küfürlere bogan videolar içeren bir siteninde bizim sırtımızdan para kazanması ne akdar dogru iszce.?

kaldırsınlar o çirkin ve asılsız videoları rahat rahat girelim sorun talep edildiği halde site yönetimi tarafından kaldırılmayan videolardır ..
bir kaç adinin koydugu

kimse ne atama ne vatanıma dil uzatamaz herkes cezasını çekmeli bence....
Kardeş bu video kaldırılmış afişin altındaki açıklamayı okursan anlarsın Türk Telekom'a saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
trk, telekoma, sayglar